Спеціальні потреби

Актуально

Військові керівники США: заборону на службу гомосексуалістів слід відмінити

Міністр оборони США Роберт Гейтс (зліва) і голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Майкл Маллен (справа).

Міністр оборони США Майкл Гейтс і глава Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Майкл Маллен виступили на слуханнях у Комітеті Сенату США зі збройних сил. Вони закликали законодавців відмінити закон про пряму заборону на службу гомосексуалістів в американських військах і запропонували знайти якесь альтернативне рішення у цій справі.

Міністр оборони сказав, що Державний Департамент планує відмінити заборону і вже розпочав впроваджувати необхідні для цього заходи. Втім він попередив, що у випадку зволікання законодавців у цьому питанні, термінові зміни можуть бути впроваджені через суд. А це, як додав Гейтс, може негативно позначитись на ефективності збройних сил.

Сенатор-республіканець і колишній кандидат в президенти США Джон Маккейн сказав, «що він аж ніяк не погоджується» із таким підходом. Він та інші опоненти відміни заборони на служіння у війську осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації твердять, що така заборона небезпечна особливо тепер, коли Сполучені Штати ведуть війну в Іраку та Афганістані.

Американські законодавці розпочали слухання у, так званій, справі «не питають – не кажи» після оприлюднення на початку цього тижня результатів проведеного дослідження.

70 відсотків із десятків тисяч опитуваних військовослужбовців та дружин військового персоналу висловили переконання, що скасування заборони на служіння у війську гомосексуалістів не завдасть шкоди збройним силам країни.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG