Спеціальні потреби

Стрілянина в каліфорнійській школі: один учень важко поранений


В одній зі шкіл Каліфорнії в четвер відбулася стрілянина, в результаті якої один із старшокласників потрапив до лікарні. Лікарі характеризують його стан як важкий, але стабільний.

Інцидент стався на тлі посилення дебатів про контроль за продажем зброї у США.

Інцидент стався в середній школі міста Тафт, приблизно за 200 кілометрів на північ від Лос-Анджелеса, коли 16-річний учень увійшов у клас з мисливською рушницею.

За повідомленням шерифа округу, хлопець вистрілив в одного учня і почав цілитися в іншого, коли вчитель та шкільний адміністратор вступили в діалог з ним і переконали його покласти зброю.

Інцидент стався менш ніж через місяць після того, як озброєний чоловік убив 20 дітей і шість дорослих у початковій школі в Ньютауні, штат Коннектикут.

Масове вбивство привело до загальнонаціональних дебатів про контроль над продажем зброї. Президент Обама назвав боротьбу з насильством із застосуванням зброї одним з головних пріоритетів його адміністрації.

Віце-президент Джозеф Байден провів декілька зустрічей з жертвами подібних атак, а також мисливцями і поборниками права на володіння зброєю.

Віце-президент повідомив, що планує оприлюднити свої рекомендації наступного тижня. За його словами, вони будуть включати пропозиції щодо посилення перевірок потенційних покупців зброї і заборону на продаж багатозарядних магазинів.

Деякі критики вважають, що цього недостатньо, і вимагають відновлення заборони на продаж штурмової зброї. Ця заборона діяла з 1994 по 2004 рік, але неодноразові спроби відновити її закінчувалися провалом.
XS
SM
MD
LG