Спеціальні потреби

Повідомлено про листування між президентом Обамою та іранським лідером Хаменеї


Верховний лідер Ірану Аятолла Алі Хаменеї і президент Барак Обама обмінялися листами в час, коли обидві сторони намагаються досягти ядерної угоди. Про це пише американська ділова газета Wall Street Journal.

У статті, яку оприлюднено на інтернет-сторінці в п’ятницю, сказано, що Алі Хаменеї «відповів на пропозицію президента Барака Обами.

Аятолла Алі Хаменеї написав президенту Обамі «останніми тижнями» у відповідь на листа, якого Обама вислав у жовтні і в якому «порушив можливість американскьо-іранської співпраці у боротьбі з «Ісламською державою», якщо буде досягнута угода щодо ядерної програми, говориться в повідомленні.

Неназваний іранський дипломат заявив газеті Wall Street Journal, що відповідь верховного лідера президенту Обамі була «ввічливою», але незобов’язуючою.

Згідно з газетним повідомленням, стало також відомо про давнішого листа Хаменеї Обамі. Газета повідомляє, що той лист «накреслив ряд зловживань», які, на думку верховного лідера, вчинено проти Ірану протягом минулих 60 років. Неназваний службовець Білого дому підтвердив повідомлення про отримання листа від лідера Ірану у 2009 році.

Проте ані Білий лім, ані уряд Ірану офіційно не підтвердили повідомлення про листування між обома лідерами.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG