Спеціальні потреби

Ядерна угода з Іраном у центрі уваги розмов Ештона Картера в Саудівській Аравії


Міністр оборони США Ештон Картер відвідує Саудівську Аравію в рамках подорожі країнами регіону. Його метою є переконати скептично налаштованих союзників щодо користей від ядерної угоди з Іраном.

Саудівські офіційні особи прилюдно не осудили, але й не підтримали ядерну угоди, про яку повідомлено 14 липня.

Міністр Картер зустрічається з королем Салманом, а також з міністром оборони, після чого повернеться до Йорданії для зустрічі з керівництвом йорданських збройних сил.

У вівторок Картер мав зустріч з коаліційними військами на базі ВПС у північному районі Йорданії, звідки ведуться операції проти об’єктів на території Сирії.

Він прибув до Йорданії з Ізраїлю, де мав зустріч з прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу для запевнення про дальшу підтримку безпеки з боку США після досягнення угоди про ядерну програму Ірану. Нетаньягу привітав Картера в похмурому настрої, після чого вони мали майже двогодинну розмову в офісі прем’єр-міністра в Єрусалимі.

Пізніше Картер сказав: «Ми не у всіх питаннях погоджуємося. І прем’єр-міністр дав дуже ясно зрозуміти, що він не погоджується з нами, якщо йдеться про ядерну угоду».

Після зустрічі Нетаньягу оприлюднив заяву, в якій сказав, що угода з Іраном «погана» та що це «історична помилка».

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG