Спеціальні потреби

Обама обговорюватиме з Радою національної безпеки питання боротьби з ІДІЛ


Будинок Пентагону

Президент Обама очолить засідання Ради національної безпеки, яке відбудеться в понеділок у Пентагоні. Темою обговорення буде боротьба з екстремістським угрупованням «Ісламська держава».

«Експерти з Ради національної безпеки ознайомлять президента з найновішими даними і обговорять способи дальшого посилення нашої кампанії для послаблення і знищення цього терористичного угруповання» – сказано в заяві Білого дому.

Після нарад президент зробить заяву для засобів масової інформації.

Адміністрація Обами повідомила про збільшення військового тиску на екстремістів «Ісламської держави» в Сирії та Іраку, але виступає проти розгорнення більших американських бойових частин в будь-котрій із цих країн, незважаючи на те, що міністр оборони Еш Картер назвав продемонстрованою здатністю «Ісламської держави» надихати тероризм на території США.

Минулого тижня міністр Картер ознайомив Комітет Сенату із збройних сил з американськими зусиллями «прискорення кампанії» проти «Ісламської держави», включно із надісланням у регіон частин спеціального призначення та дедалі більших повітряних ударів по колонах автоцистерн з нафтою, які допомагають фінансувати це угруповання. Він сказав, що в боротьбі з екстремістами можна було б використати допомогу з інших країн.

Дивіться також: За ідею заборонити мусульманам в'їзд до США Трампу дісталось з усіх сторін

XS
SM
MD
LG