Спеціальні потреби

Керолайн Кеннеді може стати послом США в Японії


Керолайн Кеннеді Шлоссберґ
Президент Барак Обама запропонував кандидатуру дочки колишнього президента Джона Кеннеді Керолайн на посаду посла Сполучених Штатів в Японії.

У середу Обама сказав, що Кеннеді є хорошим громадським службовцем, яка здатна привнести у робту багатий досвід, самовідданість і відданість справі.

55-річна Керолайн Кеннеді Шлоссберґ виросла перед телекамерами і на очах світу. З 1961 по 1963 рік разом з братом, нині покійним Джоном Кеннеді-молодшим, вони чарували всіх, бігаючи по Білому дому, в той час як їх батько мав справу з глобальними проблемами, пов'язаними з «холодною війною» і дотриманням громадянських прав у США.

Генеральний секретар кабінету міністрів Японії привітав рішення Обами. Вказуючи на тісні відносини президента США з Керолайн Кеннеді, він сказав, що її призначення на посаду посла свідчить про важливість, яку надає Білим дім американсько-японським стосункам.

Кеннеді закінчила Гарвардський університет. Вона також є випускницею юридичного факультету Колумбійського університету і написали низку книжок, що стали бестселерами.

Її кандидатуру має затвердити Сенат.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG