Спеціальні потреби

Президент Обама відвідує середньозахідні штати


Президент Обама відбуває до середньозахідних штатів

Президент Барак Обама перебуває у штаті Міннесота, звідки розпочинає відвідини трьох штатів. Метою цієї поїздки є відповісти на критику, що він, мовляв, не зробив досить для покращення стану американської економіки.

Президент прибув до Сент-Пол у штаті Міннесота. У понеділок він матиме зустріч з представниками місцевого населення в місті Кеннон-Фоллс. Наступну зустріч матиме в сусідньому штаті Айова.

В ситуації, коли безробіття в країні сягає понад дев’ять відсотків робочої сили, президент, як гадають, зосередить увагу на проблемі створення робочих місць і прискорення зростання економіки.

Білий дім заявив, що серед учасників зустрічі з президентом будуть власники невеликих підприємств, родини, лідери приватного сектора, представники сільських організацій і державні службовці. У наступних дня президент Обама відвідає штат Іллінойс.

Популярність президента Обами, який подорожує автобусом, досягла найнижчого дотепер рівня. За результатами опитування громадської думки, лише 39% американців схвалюють те, як президент справляється зі своїми обов’язками.

XS
SM
MD
LG