Спеціальні потреби

Обама і Ромні їздять по країні у пошуках голосів


Президент США Барак Обама починає в середу дводенну передвиборчу поїздку штатами, підтримка яких вважається необхідною для здобуття перемоги на президентських виборах у листопаді.

Обама відвідає штати Невада, Айова, Колорадо і Флорида, а також зупиниться в Лос-Анджелесі, де виступатиме в ефірі популярного телешоу.

Його суперник - республіканець Мітт Ромні - проведе мітинги в Неваді та Айові, після чого відправиться в штат Огайо, де він виступить в четвер.

Результати опитувань громадської думки вказують на те, що обох кандидатів підтримує приблизно рівний відсоток респондентів. Саме тому Обама і Ромні докладають останні зусилля, щоб залучити на свій бік виборців, які ще не визначилися за кого голосуватимуть.

Виступаючи у вівторок на мітингу у Флориді, Обама розкритикував свого суперника за те, що той, мовляв, змінив свої позиції щодо важливих питань в ході дебатів у понеділок, присвячених зовнішній політиці США.

Ромні відповів на критику на свою адресу під час виступу на передвиборчому зібранні поблизу Лас-Вегаса, у штаті Невада, яке він провів спільно зі кандидатом у віце-президенти від Республіканської партії Полом Раяном.
XS
SM
MD
LG