Спеціальні потреби

Протягом останніх днів перед виборами Обама і Ромні ведуть інтенсивну кампанію


Перед запланованими на вівторок виборами президент США Барак Обама і його республіканський супротивник Мітт Ромні ведуть виборчу кампанію у тих штатах, у яких обидві сторони мають приблизно однакову підтримку.

Після зустрічей з виборцями у штатах Вісконсін, Невада, Колорадо та Огайо у четвер, Обама планує провести весь день в Огайо, який вважається важливим штатом для перемоги на президентських виборах. Обама планує відвідати Огайо кожного дня, які ще залишилися до виборів.

Ромні у п’ятницю відвідує Вісконсін і Огайо. У місті Вест Честер він зустрінеться з кандидатом у віце-президенти Полем Раяном. Представники кампанії Ромні кажуть, що вони сподіваються участі в останніх днях кампанії «близько 100» губернаторів, сенаторів, мерів міст та інших офіційних осіб. Мітт Ромні планує зупинитися у штатах Нью-Гемпшир, Айова та Колорадо.

Обидва кандидати зосереджують увагу на цих самих штатах, тому що вони дуже важливі й можуть вирішити долю президентських виборів.

Хоча участь Обами у рятувальних заходах після урагану «Сенді» дала йому високу оцінку з боку республіканського губернатора штату Нью-Джерсі Криса Кристі і незалежного мера Нью-Йорка Майкла Блумберґа, результати опитування громадської думки вказують, що обидва кандидати мають приблизно однакову підтримку серед виборців.
XS
SM
MD
LG