Спеціальні потреби

У котрого кандидата в президенти кращий план боротьби з бідністю?


Гілларі Клінтон і Дональд Трамп

Кандидати у президенти США Дональд Трамп і Гілларі Клінтон сперечаються щодо того, хто із них може покращити долю незаможних мешканців центрів американських міст. Трамп заявив, що він відбудує центри міст, в яких проживають громади афроамериканців.

«Подивіться на центри міст – де немає освіти, немає праці, у вас стріляють, коли йдете вулицею. Вони найгірші. Я щиро вірю, що такі місця як Афганістан є безпечнішими, ніж центри деяких наших міст», сказав Трамп.

Зроблена Трампом оцінка стану життя у бідних містах як найгірше явище будь-коли, викликала атаки з боку критиків у соціальних мережах, які заявили, що його узагальнюючі коментарі зігнорували історію рабства в країні до середини 1800-х років, расову сегрегацію в деяких частинах країни, якого не скасовано до 1960-х років.

Національні опитування громадської думки вказують, що Клінтон, кандидат Демократичної партії на президентську посаду і колишній державний секретар США, має значну перевагу над Трампом серед афро-американських виборців.

Трамп виступав у середу у негритянській церкві у Клівленді у штаті Огайо, який є демократичним опорним центром в одному з вирішальних для виборів штатів, де обидва кандидати намагаються збільшити коло своїх прихильників за кілька тижнів до президентських виборів.

Дивіться також: Трампу як президенту загрожує конфлікт інтересів між його рішеннями як лідера США і фінансовими інтересами його сім'ї

XS
SM
MD
LG