Спеціальні потреби

Глава федеральної резервної системи США розповів про відновлення економічної активності


Джером Пауелл

ФРС не встановлює меж щодо залучення коштів для підтримки економіки США

Відновлення роботи економіки США на повну силу залежатиме від прогресу у стримуванні поширення коронавірусу. Про це у четвер заявив глава Федеральної резервної системи Джером Пауелл в інтерв'ю каналу NBC.

Чимало людей, включно зі мною, очікують, що у другій половині року економічна активність відновиться і знову почне зростати

«Ми не експерти в галузі пандемії... Ми схильні прислухатися до експертів. Доктор Фаучі говорив, що терміни буде визначати вірус, і мені це здається правильним», - сказав Пауелл, посилаючись на заяви директора Інституту алергічних та інфекційних захворювань Ентоні Фаучі, який входить до робочої групи Білого дому з боротьби проти коронавірусу.

«У першу чергу потрібно взяти під контроль поширення вірусу, а вже потім відновити економічну активність», - додав Пауелл.

За його словами, мета анонсованих ФРС заходів - дозволити у цілому здоровій економіці призупинитися на досить довгий термін, щоб взяти вірус під контроль, після чого може початися впевнене відновлення.

«Що швидше ми подолаємо цей період і візьмемо вірус під контроль, то швидше зможе початися відновлення... Ми знаємо, що економічна активність у другому кварталі, ймовірно, значно знизиться, але я думаю, чимало людей, включно зі мною, очікують, що у другій половині року економічна активність відновиться і знову почне зростати», - зазначив Пауелл.

Він також заявив, що ФРС не встановлює меж щодо залучення коштів для підтримки економіки США.

Дивіться також: Крамниці у США виділяють окремі години роботи для обслуговування літніх клієнтів

XS
SM
MD
LG