Спеціальні потреби

Китайські ЗМІ піддали критиці доповідь США про релігійну свободу в світі


Китайські мас медіа піддали критиці доповідь Державного департаменту США про свободу віросповідання у країнах світу кажучи, що опублікування такого звіту є «контрпродуктивним».

У своєму коментарі у вівторок, державне інформаційне агентство Китаю «Сіньхуа» назвало доповідь «політичним знаряддям» і зазначило, що Сполучені Штати застосовують свої власні стандарти для аналізу та оцінки стану релігійної свободи в інших країнах світу.

У щорічній доповіді Державного департаменту, оприлюдненій у понеділок, мовиться про зменшення поваги з боку влади Китаю до релігійної свободи в країні. Зокрема вказується на ставлення влади до мешканців Тибету і до мусульман в автономному районі Сіньцзян.

До списку країн, які викликають особливе занепокоєння через жорстокі заходи переслідування, автори звіту віднесли, крім Китаю, Бірму, Еритрею, Іран, Північну Корею, Саудівську Аравію, Судан та Узбекистан.

У доповіді також звертається увагу на закони про богохульство в таких мусульманських країнах, як Саудівська Аравія, Пакистан і Афганістан.

У доповіді заявляється, що у Північній Кореї справжньої релігійної свободи не існує, і немає ніяких змін у вкрай низькому рівні поваги влади КНДР до релігійної свободи.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG