Спеціальні потреби

США і Росія висловили готовність до співпраці в боротьбі з кліматичними змінами


Джон Керрі (архівне фото)

Спеціальний представник президента США з питань клімату Джон Керрі і спеціальний представник президента Росії з питань клімату Руслан Едельгеріев виступили зі спільною заявою, наголосивши на необхідності серйозних і невідкладних зусиль для вирішення кліматичних проблем.

Як наголошується в заяві, обидві сторони віддані реалізації Паризької угоди та її цілей щодо стримування зростання середньосвітової температури, в тому числі за допомогою значних зусиль у цьому десятилітті і прагнення до нульових чистих викидів. Вони також відзначили, що важливо нарощувати уловлювання вуглецю лісами та іншими екосистемами.

Керрі і Едельгеріев запевнили, що будуть співпрацювати між собою і з іншими сторонами, щоб домогтися успішного проведення кліматичної конференції COP 26 в Глазго, Великобританія, чому також сприятиме «Велика двадцятка». Крім того, вони будуть співпрацювати щодо питань клімату в Арктиці.

Вони також мають намір співпрацювати на двосторонній основі з низки питань, пов'язаних з кліматом. Планується охопити такі теми, як супутниковий моніторинг викидів і абсорбції парникових газів; охорона лісів і сільське господарство; клімат і Арктика, включно з чорним вуглецем; скорочення викидів газів, крім вуглекислого; розширення вкладів і довгострокових стратегій відповідно до Паризької угоди, які визначаються на національному рівні ; енергоефективність; кліматичне фінансування; екологічні рішення; і реалізація спільних кліматичних проектів.

Дивіться також: 54 роки ми чекали цього моменту: як проходять антиурядові протести кубинців у США

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG