Спеціальні потреби

Американським держслужбовцям офіційно оголосять про крадіжку їх даних


З понеділка уряд США розпочне повідомляти майже 4 мільйони діючих і колишніх державних службовців, чия приватна інформація потрапила до рук хакерів після масової атаки на базу даних управління кадрами цивільних державних працівників.

Крадіжку було виявлено у квітні цього року, а сталася вона роком раніше. Американські правоохоронці підозрюють китайських хакерів, ймовірно пов’язаних із урядом Китаю.

Білий Дім не звинувачує китайське керівництво на пряму. Однак, за словами речника Джоша Ернста, США занепокоєні поведінкою китайських хакерів, які працюють на уряд Китаю.

Китай відмежовується від будь яких зв’язків з кібер злочинцями. Речник міністерства закордонних справ у п’ятницю засудив усі форми атак в Інтернеті і закликав до створення відкритого і безпечного веб простору. Він також звернувся до Сполучених Штатів із проханням припинити висувати необґрунтовані звинувачення, продемонструвати довіру та співпрацювати.

На погляд незалежних експертів, крадіжка персональних даних федеральних службовців США не типовий напрямок злочинності для пов’язаних з урядом Китаю хакерів. Як правило, вони полюють за технологіями та державними таємницями. Інформація, яку зберігає головний офіс відділу кадрів, має приватний характер. Це в першу чергу номери соціального страхування, що можуть бути використані для фінансових махінацій.

Тож чимало експертів припускає, що дані було вкрадено для продажу на чорному Інтернет ринку фінансових махінаторів. Однак, офіційні особи вказують, що інформація федеральних службовців з особливим статусом перевірки, може бути використана для шпигунства.

На сьогодні, для федерального уряду працює понад 2 мільйони сімсот тисяч працівників. Ця статистика не включає контракторів, військових, та цивільних, які працюють для Збройних Сил США.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG