Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

У Сенаті продовжуються дебати у справі Договору про СНО

  • Голос Америки

Сенатор Митч Макконнелл

Провідні демократи далі закликають до проведення голосування в Сенаті у справі ядерного договору з Росією, проте лідер республіканців у Сенаті заявив, що він голосуватиме проти його ухвалення.

Незважаючи на обіцянку сенатора Митча Макконнелла та інших провідних республіканців голосувати проти ухвалення договору з Росією щодо скорочення стратегічних наступальних озброєнь, лідери демократів, у тому числі віце-президент Джозеф Байден, кажуть, що вони мають достатню підтримку у Сенаті для ратифікації договору.

Президенти США і РФ підписали новий договір щодо СНО у квітні, проте його ще мусять ратифікувати обидві країни. Договір передбачає скорочення на третину арсеналів ядерних боєголовок обох країн і встановлення системи перевірки.

У листах до лідерів демократів і республіканців у Сенаті президент Обама зазначив, що новий Договір про СНО не передбачає жодних обмежень на розвиток чи розміщення систем протиракетної оборони США.

XS
SM
MD
LG