Спеціальні потреби

Бронетанковий підрозділ США буде розгорнуто в країнах Балтії та Польщі


Американський танк M-1A1 Abrams

У найближчі два тижні в трьох країнах Балтії та Польщі будуть розгорнуті американські військовослужбовці і танки.

Мета цієї місії – послати Москві недвозначний сигнал про рішучість НАТО.

До складу бронетанкового підрозділу Ironhorse («Залізний кінь») входитимуть близько 700 солдатів і двадцяти танків M1A1 «Абрамс», а також БМП «Бредлі» і бойові броньовані машини «Страйкер».

Враховуючи рівень озброєння, це буде один з найгрізніших військових контингентів, що відправляються на територію колишнього Радянського Союзу.

Деякі бази і тренувальні полігони, на яких працюватимуть військові, будувалися ще для радянської армії.

Мета полягає в тому, щоб переконати Москву, що на відміну від України, яка не є членом НАТО, будь-яке російське втручання в Литві, Латвії чи Естонії призведе до війни із західним альянсом.

Всі три країни Балтії колись були частиною Радянського Союзу. На думку аналітиків, Москва дуже хотіла б відновити свій вплив тут, особливо в районах, населених етнічними росіянами.

Всі три країни Балтії колись були частиною Радянського Союзу. На думку аналітиків, Москва дуже хотіла б відновити свій вплив тут, особливо в районах, населених етнічними росіянами. Можливо, нам потрібно трохи більше часу на розгортання, ніж більш легким силам, але якщо ви хочете досягти ефекту, то ніщо не зрівняється з танком».

XS
SM
MD
LG