Спеціальні потреби

Президент Трамп заявив, що Тіллерсон ніколи не погрожував подати у відставку


Президент Дональд Трамп і держ-секретар Рекс Тіллерсон

Президент Дональд Трамп наполягає, що державний секретар Рекс Тіллерсон «ніколи не погрожував подати у відставку», як про це повідомлено в деяких новинах, та що, мовляв, існує напруження у відносинах між ними, «називаючи це неправдою».

У четвер вранці Трамп на сторінці у Twitter піддав критиці повідомлення компанія NBC, що цього року Тіллерсон був на межі відставки після місяців незадоволення з президента і залишився на посаді лише завдяки заклику віце-президента Майка Пенса.

У повідомленні NBC також сказано, що в липні після зустрічі високопоставлених службовців у Пентагоні Тіллерсон назвав Трампа «дураком».

У середу Тіллерсон відкинув натяки про те, що він близький відставки.

«Щоб додати кілька справ – віце-президент ніколи не був змушений переконувати мене, щоб залишитися на посаді, тому що я ніколи не брав до уваги відставки», – сказав Тіллерсон.

На запитання, чи він назвав Трампа «дураком», Тіллерсон не заперечив цього. Проте сказав, що він не буде займатися дрібницями, і високо оцінив Трампа та його цілі у закордонній політиці, щодо яких, за його словами, президент зробив те, що можливе зробити.

У середу прес-секретар Державного департаменту Гедер Науерт конкретно заперечила, що Тіллерсон назвав президента таким словом, кажучи, що він не вживає такої мови.

Дивіться також: Американські експерти та законодавці коментують закон про реінтеграцію Донбасу: Київ – на правильному шляху

XS
SM
MD
LG