Спеціальні потреби

"Американська" Куба: Від Затоки свиней до Нормалізації. ФОТО

Президент США Барак Обама вже заявив, що Америка "на весь голос" виступатиме за свободу кубинців. Ці слова Обами пролунали після його повідомлення про плани нормалізувати відносини із Кубою та відкрити посольство на острові.
Показати більше

Підлітки на вулицях Гавани. 2014-й рік Президент США Барак Обама оголосив курс на нормалізацію відносин між Кубою та Америкою. Президент відзначив, що політика ізоляції не виправдала себе.
1

Підлітки на вулицях Гавани. 2014-й рік

Президент США Барак Обама оголосив курс на нормалізацію відносин між Кубою та Америкою. Президент відзначив, що політика ізоляції не виправдала себе.

1961-й рік. Цього року було припинено дипломатичні відносини між Кубою та США.
2

1961-й рік. Цього року було припинено дипломатичні відносини між Кубою та США.

Операція у Затоці свиней. Невдала операція "Латка" 17-19-го квітня 1961-го року підготована кубинськими опозиціонерами за підтримки уряду США і мала на меті повалення уряду Фіделя Кастроі. Кубинським військовим очолюваним Фіделем Кастро знадобилось три дні на розгром військ, які прибули до Куби з Гватемали.
3

Операція у Затоці свиней. Невдала операція "Латка" 17-19-го квітня 1961-го року підготована кубинськими опозиціонерами за підтримки уряду США і мала на меті повалення уряду Фіделя Кастроі.

Кубинським військовим очолюваним Фіделем Кастро знадобилось три дні на розгром військ, які прибули до Куби з Гватемали.

1961-й рік - Кубу покидають біженці
4

1961-й рік - Кубу покидають біженці

Більше

XS
SM
MD
LG