Спеціальні потреби

Клінтон закликає В’єтнам захищати права людини


У рамках робочого турне країнами Азії державний секретар США Гілларі Клінтон здійснює візит до В’єтнаму, наголошуючи потребу захисту прав людини.

У вівторок у Ханої з пані Клінтон зустрівся міністр закордонних справ В’єтнаму Фам Бінь Мінь. Після бесіди, держсекретар заявила, що її, зокрема, непокоїть ув’язнення активістів, юристів та блогерів за мирне висловлювання поглядів.

Базована у Нью-Йорку правозахисна організація «Вахта прав людини» закликала Клінтон порушити це питання з в’єтнамськими чиновниками кажучи, що обмеження свободи користування Інтернетом становить велику проблему у В’єтнамі.

Під час відвідин В’єтнаму також заплановані зустрічі Гілларі Клінтон з прем’єр-міністром Нґуєн Тан Зунґом, як також з американськими та в’єтнамськими бізнес-лідерами.

У ході робочої поїздки країнами Азії, державний секретар вже відвідала Японію і Монголію. З В’єтнаму пані Клінтон відбуде до Лаосу. Згідно з планами, азійське турне вона завершить у Камбоджі, де візьме участь у регіональному саміті країн Південно-Східної Азії - АСЕАН.
XS
SM
MD
LG