Спеціальні потреби

Понад десять людей стали жертвами буревію у США


Східне узбережжя США долає наслідки потужної бурі, яка у п’ятницю пронеслась територією 12-ти штатів. У столичному Вашингтоні, штатах Меріленд, Вірджинія, Західна Вірджинія та Огайо було оголошено надзвичайний стан. Стихія забрала життя щонайменше 13 людей, понад три мільйони осіб досі перебувають без електроенергії.

Сильний буревій зірвався зненацька під кінець спекотного робочого тижня. Швидкість вітру сягала майже 150-ти кілометрів за годину. Причиною раптового буревію експерти називають рекордно високу температуру, яка кілька днів поспіль у східних штатах перевалювала за позначку у 40 градусів за Цельсієм.

Від Індіани до Нью-Джерзі стихія пошкодила лінії електропередач. Після буревію, понад 85% населення Вірджинії, трохи менше у Меріленді та Вашингтоні, опинились без світла. Бригади електриків кажуть, що відновлювальні роботи можуть затягнутися до кінця тижня. А це не дуже втішна новина для понад трьох мільйонів людей, які у ці спекотні дні залишатимуться без електроенергії та кондиціонерів.
XS
SM
MD
LG