Спеціальні потреби

В Україні виявлено рекордну за добу кількість захворювань COVID-19


За минулу добу в Україні виявлено 578 нових випадків захворювання на COVID-19. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків досягла 7170. Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я країни.

це стало наслідком порушення карантину під час вербного тижня та безпосередньо на Великодень


Це найбільший добовий приріст, кажуть у МОЗ. Очільник відомства Максим Степанов пов'язав це із порушеннями карантинного режиму під час релігійних свят. "Ми вважаємо, що це стало наслідком у тому числі порушення карантину під час вербного тижня та безпосередньо на Великдень", - заявив міністр.

Чернівецька область та місто Київ залишаються лідерами за кількістю виявлених випадків захворювання.

Тим часом в офісі Президента України повідомили про прибуття до Києва транспортного літака АН-225 «Мрія» з медичним вантажем.

За інформацією ОПУ, літак доправив з КНР до України 12 мільйонів медичних масок, 260 тисчяч захисних окулярів для лікарів та захисні костюми для медиків, які працюють із хворими на COVID-19. За даними МОЗ, українські медпрацівники залишаються однією з найбільш вразливих категорій. Майже кожен п'ятий з інфікованих в Україні - медик. В міністерстві кажуть, що в Україні вже 1368 працівників медичної сфери захворіли на COVID-19.

Напередодні Міністерство охорони здоров’я закликало українців долучитися до кампанії "Підтримую лікарів".

Кампанія ініційована МОЗ України та представництвом UNICEF.

Дивіться також: Чому деякі американці вирішили перечекати пандемію в Україні? Відео

XS
SM
MD
LG