Спеціальні потреби

Актуально

Відеоігри в дитинстві - шлях до престижної професії у майбутньому?

Американські діти починають грати у відеоігри з чотирьох-п’яти років. Часто батьки занепокоєні тим, як багато часу їхні діти проводять перед монітором. Однак відтепер відеоігри можуть стати не лише цікавим, але й корисним хобі, оскільки на ринку з’являється дедалі більше ігор не розважального, а повчального характеру. Окрім того індустрія відеоігор стрімко розвивається, а це означає, що дитяче захоплення має усі шанси перерости у престижну професію.

Джейсон Кеньйон любить відеоігри настільки, що його батьки побоювались, аби це захоплення не переросло у залежність.

Джейсон Кеньйон каже:

«М’яко кажучи, їм це не дуже подобалось. Вони казали: припини і подумай про реальну професію».

Втім у Джейсона своя думка:

«Я впевнений, що це реальне заняття. Коли я здобуду диплом бакалавра, десь через два роки, я думаю, що зможу знайти роботу досить легко в цій галузі, порівняно з іншими. Я думаю, у мене є майбутнє».

Джейсон один із багатьох студентів Монтґомері коледжу, які бачать своє майбутнє в індустрії новітніх технологій та відеоігор.

Викладач цього коледжу Дебора Соломон каже:

«Індустрія відеоігор має чудові перспективи, вона проникає в інші галузі: від військової та оборонної до галузі охорони здоров’я, біотехнологій та реклами».

За словами Соломон, уряд витрачає мільйони доларів на технологію відеоігор для тренування персоналу в різних агенціях. Наприклад, американські збройні сили закупили серію відеоігор «Американська армія». Гра, яку можна завантажити безкоштовно, допомагає новобранцям краще ознайомитися із службою у війську.

Дейвид Версов – фінансовий директор компанії з розробки відеоігор розповідає, що фірма створила ігри для запобігання самогубствам серед американських військових, як також ігри для агентів ФБР та працівників галузі охорони здоров’я. За словами Дейвида, потреба у відеоіграх зростає у всіх галузях:

«Це чудовий засіб навчання людей. Викладачі починають розуміти ефективність ігор. Економічна криза дещо сповільнила нашу роботу, але зараз ми зайняті як ніколи».

Закінчивши університет, Браян Дойл знайшов роботу у компанії, яка займається розробкою навчальних відеоігор:

«Теперішнє покоління засвоює інформацію по іншому, аніж попередні покоління. І нам потрібно вводити нові методи навчання. Відеоігри виявилися дуже ефективним методом».

Із зростаючим попитом, зростає й кількість компаній, які займаються розробкою відеоігор. В американській столиці та передмісті таких фірм майже сотня. Джен Тонон закінчить університет цього року. Вона каже, що вже знайшла роботу:

«Зараз у цій індустрії не багато жінок, але їх кількість постійно збільшується».

За словами експертів, компанії, які створюють серйозні відеоігри, поки що займають незначну частину ринку. Втім, вони зазначають, що популярність освітніх відеоігор на ринку збільшиться із розширенням цільової аудиторії.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG