Спеціальні потреби

США відмовили у візах 40% подорожуючих з України у 2016-му - дані Держдепу


У 2016-му році США відмовили у видачі неімміграційних віз типу B (подорожі з туристичною, або діловою метою) 40.83% прохачів з України. На це вказують попередні дані, оприлюднені на сайті Державного департаменту США.

Для порівняння, прохачам з Молодови відомовляли у видачі віз типу B у 36.35% справ. Прохачі з Росії отримали "відкоша" лише у 9.29% справ.

Найбільше відмовляють у візах категорії B прохачам з Афганістану - 73.8%, Куби - понад 81%.

У 2015-му році у візах категорії В було відмовлено 34.03% прохачів з України (27.7% у 2014-му) та лише 10.24% прохачів з Росії.

"Відповідно до законодавства США щодо імміграції, у візі відмовляють прохачам, які не можуть надати докази відповідності вимогам видачі візи, або через те, що подана анкета не відповідає вимогам встановленої візової категорії, або через наявність підстав для невідповідності через інші аспекти візової справи. Відомова у візі - це формальна відмова у відповідь на подання анкети на отримання неімміграційної візи з боку консульского співробітника США, який діє відповідно до Закону про імміграцію та громадянство", - відзначає сайт Державного департаменту США.

Дивіться також: "Росія має припинити підтримувати створений нею конфлікт в Східній Україні" - колишній посол США в ОБСЄ Даніель Баєр

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

Інше за темою

XS
SM
MD
LG