Спеціальні потреби

У Волгограді черговий теракт - вибух у тролейбусі


У Волгограді прогримів новий вибух. Цього разу в тролейбусі в Дзержинському районі - недалеко від місцевого ринку. За повідомленням влади, 14 людей загинуло. Це вже другий теракт у Волгограді за останню добу.

У неділю в цьому ж місті внаслідок вибуху, здійсненого смертницею на залізничному вокзалі, загинули 17 людей і кілька десятків отримали поранення. Вибуховий пристрій був приведений в дію перед металодетектором на головному вході в будівлю вокзалу.

Нагадаємо, що в жовтні в цьому ж російському місті, в якому проживає понад мільйон людей, стався теракт на автобусній зупинці, коли смертниця підірвала себе і ще 6 людей.

Волгоград розташований приблизно за 650 кілометрів на північний схід від Сочі - столиці зимових Олімпійських ігор, які розпочнуться у лютому.

Президент Росії Володимир Путін, як повідомив «Інтерфакс», провів зустріч з главою ФСБ Олександром Бортникова, на якій розглядалося питання про останні трагічні події у Волгограді. Заходи безпеки посилено як у Волгограді, так і в інших російських містах.
XS
SM
MD
LG