Спеціальні потреби

ВООЗ підтримує обмеження на пересування людей до кращого розуміння нового штаму коронавірусу


Ганс Клюґе, регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у Європі

Регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у Європі Ганс Клюґе назвав «розсудливими» обмеження на пересування людей, які понад 40 країн запровадили у зв’язку з виявленням у Великій Британії нового штаму коронавірусу.

Ганс Клюґе підкреслив, що при цьому необхідно зберігати роботу систем постачання і життєзабезпечення, а також можливість перевезення пасажирів у випадках необхідності.

ВООЗ напередодні похвалила Велику Британію за виявлення і повідомлення про новий різновид коронавірусу, а також закликала утримуватись від паніки, вказавши, що мутації вірусів є постійним явищем.

«Обмеження поїздок, щоб стримувати поширення, залишається розсудливим до часу, коли ми будемо мати більше інформації. Повинні залишатися ланцюги постачання товарів життєвої необхідності та необхідні поїздки», - написав Ганс Клюґе у Twitter у вівторок.

Застереження посадовця з’явилося після того, як багато країн світу заборонили в’їзд людей з Великої Британії.

Окремі проблеми викликало рішення Франції заборонити не лише в'їзд пасажирів, але також і вантажного транспорту з британської території, спричинивши багатотисячні черги вантажних автомобілів по обидва боки протоки Ла-Манш.

Французькі та британські посадовці кажуть, що домовляються про умови поновлення вантажних перевезень.

ВООЗ планує окреме засідання для обговорення нового штаму коронавірусу, який виглядає більш заразним і ймовірно став причиною різкого підвищення кількості виявлених випадків COVID-19 у Великій Британії.

У вівторок представники ВООЗ повторили, що зараз ще нема досить інформації, щоб визначити, чи вплине новий штам на дієвість вакцин від коронавірусу.

Марія Ван Керхове, яка очолює одну з програм ВООЗ щодо COVID-19, сказала, що науковці перевіряють поведінку антитіл і очікують результатів упродовж наступних днів, або тижнів.

Дивіться також: Вірус вийшов з-під контролю: Велика Британія відрізана від світу. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG