Спеціальні потреби

В урядових колах Афганістану процвітає корупція


В урядових колах Афганістану процвітає корупція

В оприлюднених на Інтернет-сторінці Wikileaks сотнях дипломатичних документів про Афганістан говориться як про країну, в якій корупція процвітає на найвищому урядовому рівні. В повідомленнях сказано, що масштаби корупції в уряді непереборні, включно з хабарництвом, відмиванням грошей і прибутками з торгівлі наркотиками.

Президент Гамід Карзай представлений як слабкий і неефективний лідер. В одному з повідомлень про міністра сільського господарства Асіфа Рагімі говориться як про єдиного члена кабінету Афганістану, проти якого немає звинувачень у корупції.

У повідомленні із серпня 2009 року сказано, що Карзай і його генеральний прокурор помилували «небезпечних індивідуумів», дозволяючи їм вийти на волю або повернутися на поле бою.

У пізнішій телеграмі від посла США в Кабулі читаємо про мережу пересилання грошей, відому як «гавала», та неконтрольовані банки, які займаються корупцією і масовим переливанням коштів. Мережа «гавала» дозволяє повстанцям, контрабандистам наркотиків і політикам пересилати кошти в мусульманському світі через підставні установи в Афганістані та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Відео - найголовніше

Церква в пам'ять жертв Голодомору.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00
XS
SM
MD
LG