Спеціальні потреби

WikiLeaks оприлюднив аудіозаписи, які відображають розкол всередині Демпартії США


Опубліковані матеріали свідчать про невдоволення партійних чиновників впливом на партію Берні Сандерса

У середу 27 червня сайт WikiLeaks опублікував 29 аудіозаписів, скопійованих, за твердженням WikiLeaks, з серверів Національного комітету Демократичної партії.

Голосові повідомлення, ймовірно, скопійовані з електронних акаунтів, що належать семи членам комітету, включно з співробітниками апарату, незадоволених впливом Берні Сандерса на Демократичну партію.

Як випливає з повідомлень, один з абонентів не хотів, щоб сенатор Савндерс виступав на з'їзді партії у Філадельфії, і був проти його пропозицій щодо партійної платформи - 2016.

Це вже другий подібний інцидент за останні кілька днів. Публікація 20 тисяч електронних листів безпосередньо перед відкриттям з'їзду демократів змусила голову Національного комітету Демократичної партії Деббі Вассерман-Шульц піти у відставку.

В обох випадках контент був здобутий за допомогою хакерського зламу.

WikiLeaks - група, яка публікує оригінальні документи, отримані з анонімних джерел і завдяки витокам інформації, поширила останні повідомлення без вказівки джерела.

Листи були відправлені протягом 17 місяців - з січня 2015 по травень нинішнього року. Національний комітет Демократичної партії оголосив в червні, що його комп'ютерні системи були зламані. Представники Демократичної партії заявили, що відповідальність за злам несуть хакери з Росії.

Партійне керівництво не прокоментувало нову публікацію WikiLeaks, але і не стало заперечувати її автентичність.

Керівник виборчої кампанії Сандерса Джефф Вівер заявив, що публікація повідомлень в електронній пошті підтвердила «те, що багато хто з нас знали вже деякий час», а саме - що члени Комітету Демократичної партії «активно допомагали зусиллям Клінтон і намагалися завдати шкоди кампанії Берні Сандерса».

Дивіться також: Ось що вказує на слід Кремля у головному політичному скандалі США

Ось що вказує на слід Кремля у головному політичному скандалі США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

XS
SM
MD
LG