Спеціальні потреби

Ця українка ламає стереотипи виховання дітей


Ця українка ламає стереотипи виховання дітей
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:00 0:00

Народжувати дітей треба, коли у тебе стільки любові, що тобі необхідно нею ділитися, радить українська блогерка з Каліфорнії Катя Бльостка. За її порадами у соціальних мережах слідкують десятки тисяч людей.

- Сьогодні його клієнти мільярдери, а кілька років тому Петро Онисько жив на долар на день. Історія успіху від продавця в магазині харчів, до успішного фотографа з елітною клієнтурою.

- Народжувати дітей треба, коли у тебе стільки любові, що тобі необхідно нею ділитися, радить українська блогерка з Каліфорнії Катя Бльостка. За її порадами у соціальних мережах слідкують десятки тисяч людей.

- А ще в програмі репортажі із українського села у техаському Г'юстоні та з дахів високоповерхівок Нью-Йорка, на яких місцеві бджолярі успішно збирають унікальний мед. Дізнайтесь, як вони приховували свої вулики, коли тримати бджіл у місті було заборонено.

P.S. Якщо Вам сподобалась наша програма, поділіться з друзями!
P.S.S. У телевізійному ефірі Вікно в Америку щосуботи на 5-му каналі о 21:30 за київським часом та на регіональних телевізійних каналах по всій країні.
XS
SM
MD
LG