Спеціальні потреби

Україна зміцнила позиції в рейтингу легкості веденння бізнесу – Світовий банк


Україна посіла 83-тє місце з-поміж усіх країн світу за легкістю ведення бізнесу, свідчить рейтинг Doing Business 2016, який оприлюднив Світовий банк.

Україна посіла 83-тє місце з-поміж усіх країн світу за легкістю ведення бізнесу, свідчить рейтинг Doing Business 2016, який оприлюднив Світовий банк. Порівняно з аналогічним дослідженням, оприлюдненим торік, Україна поліпшила свої позиції на чотири пункти, повідомляє кореспондент Радіо «Свобода» з презентації результатів.

Дослідження засвідчило, що частина реформ з дерегуляції дали результат, зауважив директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чимяо Фан.

«Рейтинг цього року розраховувався за суворішими індикаторами. Тим більш показове це зростання. Так, за легкістю започаткування бізнесу Україна піднялася на 30-те місце в світі: раніше на заснування бізнесу було треба 40 днів, зараз – сім», – наголосив він.

За словами Чимяо Фана, український уряд спростив умови для малого бізнесу, а також розпочав реформи в газовому секторі.

Президент України Петро Порошенко сподівався, що Україна в рейтингу Doing Business 2016 поліпшить позиції щонайменше на 10 пунктів. Порошенко наголосив 27 жовтня, що такий результат його не задовольняє, і необхідно прискорити проведення реформ в Україні.

Дивіться також: Міністр торгівлі США з’їздила на Київщину – історичну батьківщину своїх предків

Репортаж: Як місіс Прітцкер побачила Пріцьки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

XS
SM
MD
LG