Спеціальні потреби

Актуально

МВФ: глобальна економіка підніметься в цілому на 4,8 %

Головний економіст МВФ Олів’є Бланшар

Міжнародний валютний фонд передбачає, що глобальна економіка зросте цього року на 4,8% , а в наступному році буде деякий спад.

Згідно з оцінкою МВФ, економіки країн що розвиваються очолюють «слабкий» і «неврівноважений» процес піднесення глобальної економіки після рецесії.

Експерти МВФ кажуть, що темпи зростання економіки у цих країнах в 2010 році становитимуть 7%, а заможні й розвинуті країни залишаться далеко позаду і зростуть лише на 2,7%.

Головний економіст Валютного фонду Олів’є Бланшар у розмові з журналістами у Вашингтоні висловив вірогідність, що глобальна економіка не повернеться назад до рецесії.

Він додав, що фінансова система потребує однак реформ і закликав багаті країни зменшувати державний дефіцит, посилити розвиток приватного сектора і торговельні зв’язки.

Міжнародний валютний фонд також закликав країни що розвиваються забезпечити гнучкість обмінного курсу своїх валют.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG