Спеціальні потреби

«Вашингтон пост»: Захід не може дозволити «здати Україну»


Газета «Вашингтон пост» у середу закликала уряди західних країн розпочати поставки Україні зброї та іншого військового обладнання летального характеру, а також серйозно посилити економічні санкції проти Росії, мотивуючи це тим, що Захід не може дозволити «здати Україну» Росії.

«Незабаром Україні доведеться зробити важкий вибір між тим, щоби боротися самотужки проти російського вторгнення або капітулювати перед вимогами російського президента Володимира Путіна», – йдеться в редакційній статті газети, опублікованій в середу.

На думку американського видання, російське вторгнення все ще можна зупинити або принаймні сповільнити за допомогою скоординованих дій на цьому тижні.

«Окремі члени НАТО, включаючи США, повинні негайно почати поставляти української армії летальное озброєння, до чого закликають лідери Конгресу від обох партій, – йдеться в редакційній статті. – Україні потрібно, серед іншого, протитанкову і зенітну зброю, безпілотники, запчастини та паливо – і все це мається на арсеналах членів НАТО».

Газета «Вашингтон пост» також вважає, що санкції проти російської економіки повинні бути значно посилені.

«Хороша новина в тому, що американські і європейські офіційні особи розробили досить потужний пакет заходів, і ЄС взяв на себе зобов’язання прийняти рішення до кінця тижня, – вказує газета. – Але поки не очевидно, що жорсткі кроки, які можуть змусити Путіна задуматися, отримають необхідну підтримку всіх 28 членів ЄС. Якщо цього не відбудеться, то адміністрація президента Барака Обами повинна бути готова до того, щоб оперативно вжити заходів, які можуть виявитися ефективними без європейської підтримки».

«Російська агресія в Україні є важливим випробуванням для західного альянсу, і війна в цій країні є переломним моментом, – резюмує «Вашингтон пост». – Альянс не може дозволити здати Україну в спробі відговорити Путіна від подальших захоплень».

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG