Спеціальні потреби

У бійці в Раді оглядачі побачили розвал коаліції та марність візиту Байдена


Нардеп Олег Барна підхоплює прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка

Міжнародні оглядачі та журналісти, які постійно пишуть про Україну, не оминули увагою сьогоднішні події у Раді. Своє обурення, або веселощі з приводу інциденту за участі нардепа Олега Барни та прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка коментатори виплеснули у Twitter.

Когось ситуація насмішила, втім переважна більшість побачила у ній, як прояв низької політичної культури українського парламенту так і вияв глибокого розчарування діяльністю очолюваного Арсенієм Яценюком уряду.

"Україна це демократія (у стані творення) на відміну від Росії, але український політичний клас часто жалюгідний, вульгарний та викликає розчарування. Шок бачити, що за 2 роки після Майдану українські політики настільки не уособлюють цінності протестувальників, які вийшли на Майдан. Відстань між старим класом політиків за "новими обличчями зростає, а такі нардепи як Парасюк являють собою місток між ними"... ", - пише Стефаг Сіоган журналіст Le Figaro, Le Soir, Le Temps, iTélé та Canal+, якого українці напевне пам'ятають за критичними твітами про вислови президента України Петра Порошенка про подібність терактів у Парижі до щоденних реалій життя України від початку російської агресії.

"Це один із найдивніших епізодів у багатій історії контактних взаємодій у Верховній Раді", - пише Шон Вокер, московський кореспондент The Guardian.

"Іноді українських політиків несе", - кепкує Іян Макдональд, редактор Kyiv Post та фрілансер радіо BBC.

"Рада у п'ятницю знову занурилась у хаос, але принаймні ми отримали оцей мем", - пише Крістофер Міллер з видання Mashable.

"Прозахідна коаліція розвалюється. Багато депутатів дуже незадоволені Яценюком звідси і бійка", - додає Міллер.

Характерно, що читачі Міллера тут таки дорікнули йому за надто далекосяжні висновки.

"Розвалюється? Чи надто сильні слова для того, що відбулося?", - відповів Міллеру Олексій Сологубенко, редактор Бі-Бі-Сі.

"Це надто голосні висновнки з вашого боку", - відзначив інший коментатор.

Втім Міллер не єдиний, хто побачив у Раді причини турбуватись про майбутнє прозахідної коаліції.

"Проєвропейська коаліція в Україні настільки розрізнена, що її члени опустились до бійок між собою просто у Раді", - пише Макс Седдон, який постійно висвітлює події в Україні та Росії для популярного видання Buzzfeed.

"Бійки не личать Україні після того, як Байден наголосив на необхідності політичної єдності", - пише Алессандра Прентіс, кореспондент Reuters в Україні.

"Україно, іди додому. Ти п'яна", - рекомендує Ден Пелещук, кореспондент видання Global Post.

Дивіться також: Якщо дамо "Джавеліни", можливо, втрати українців лише зростуть - командувач Армії США у Європі

Показати коментарі (5)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG