Спеціальні потреби

У Ємені радикального духівника звинувачено в причетності до тероризму


Поліцейський перед будинком суду в Сані

У Ємені прокуратура звинуватила народженого у Сполучених Штатах радикального духівника у ймовірній причетності до невдалої атаки на літак з метою вбити іноземців, а також у тому, що він член аль-Кайди.

У вівторок прокуратура повідомила про звинувачення Анкара аль-Авлакі в суді у Сані, де його судять заочно. Це перші в країні офіційні заходи проти аль-Авлакі, який, як вважається, переховується в Ємені.

Американські офіційні особи переконані, що аль-Авлакі відіграв певну роль у невдалій спробі знищити літак, що у грудні здійснював рейс до США, а також в в атаці у листопаді 2009 року, в результаті якої на армійській базі Форт Гуд у штаті Техас загинуло 13 людей.

Прокуратура повідомила про звинувачення проти Авлакі у час, коли відкривається судовий процес проти іншої особи – Гішама Ассема. Офіційні особи звинуватили Ассема у вбивстві французького громадянина. Це сталося під час атаки на нафтову фірму минулого місяця. Він заперечив звинувачення сказав, що його били і змусили дати фальшиві свідчення.

XS
SM
MD
LG