Спеціальні потреби

Актуально

"Шамана" QAnon засудили до більш ніж 3-х років ув'язнення за участь у заворушеннях у Вашингтоні

Він подякував владі за дієту з органічних продуктів під час досудового утримання.

Джейкоба Ченслі, відомого як "шаман QAnon" засудили до 41 місяця ув'язнення за його роль у заворушеннях 6 січня в Вашингтоні, коли натовп пішов на штурм парламенської будівлі, Капітолію, в день посвідчення результатів виборів президента.

Фото 34-річного Ченслі, вдягненого у шолом з рогами та хутро, стали серед найбільш впізнаваних фото з тих подій. Ченслі серед перших у натовпі проник до будівлі Сенату США.

Суддя назвав дії Ченслі "жахливими". Прокуратура подала запит на 51 місяць ув'язнення для Ченслі, але суддя затвердив дещо коротший вирок, відзначивши, що Ченслі "виявив справжнє каяття".

Після ув'язнення Ченслі 3 роки перебуватиме на випробовувальному терміні.

Ченслі добровільно здався ФБР 9 січня, через декілька днів після подій у Вашингтоні і визнав свою участь в нападі. З часу арешту він перебував під арштом.

Після оголошення вироку, Ченслі подякував судді за те, що той дозволив йому дотримуватись дієти з органічних продуктів під арештом.

Дивіться також: Глобальна Премія Вчителю: $1 мільйон виграла вчителька зі штату Меріленд

Глобальна Премія Вчителю: $1 мільйон виграла вчителька зі штату Мериленд. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG