Спеціальні потреби

Американські благодійники починають збір коштів для дітей загиблих героїв АТО


Організація "Громада"

Фундація “Ангелик”, що базується у Сан-Франциско, в Каліфорнії, поставила за мету зібрати 30 тис. доларів аби до Різдва надіслати допомогу 600 українським дітям. Збором займаються емігранти з України. Наталя, Ярема і Леся є членами організації “Громада” і Фундації “Ангелик”.

“Ми збираємо пожертви, ми організовуємо різні благодійні події й ми збираємо так щоб до різдвяних свят ми могли послати по 50 доларів на дитину. Тим сім'ям, де мама чи батько віддали своє життя на війні”, - розповіла Наталія Аньйон, співзасновниця організації

Гроші для дітей благодійники збирають уже кілька років. Торік їм вдалось передати понад $15,300 доларів для понад трьохсот дітей в різних областях України. Головним джерелом коштів організації стали збори під час благодійних подій, які влаштовували серед діаспори у Сан-Франциско. Та 2020-тий рік став викликом — більшість подій довелось скасувати.

“В період пандемії ми відмінили всі наші події, відповідно, ми будемо робити всі наші фандрейзинги через інтернет-платформи, через Facebook, оголошення розсилки. Мінімум 30 тисяч доларів, щоб подвоїти ці наші показники, як ми хочемо. Це наша ціль. Я думаю, якщо кожен проникнеться ідеєю, ми можемо і в рази більше це зробити”, - стверджує Ярема Кузишин, фінансовий директор організації.

Збір коштів онлайн організатори планують почати в листопаді.

“Коли ми отримали інформацію як зібрались жіночки, щоб отримати кошти, які ми переслали, то просто хотілось плакати. Але ми щасливі що вони знають, що вони не одні, що вони знають, що ми про них не забули, що люди на іншому кінці світу думають про них, турбуються, знають про їхню пожертву, що вони віддали найдорожче - це життя батька”, - розповідає Леся Кастілло, співзасновниця організації

Успішним прикладом благодійництва онлайн став концерт до дня Незалежності, який фундації “Ангелик” вдалось організувати у серпні. Зібрані кошти передали на стипендію для студентки, чий батько віддав життя за Україну на війні. Та тепер мова йде про 600 дітей, тож благодійники сподіваються на ще активнішу мобілізацію діаспори.

Дивіться також: До виборів у США залишилися лічені години. Відео

До виборів у США залишилися лічені години. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG