Спеціальні потреби

Американські ЗМІ дали прогнози зустрічі Трамп-Путін


Президент США Дональд Трамп заявив у п'ятницю, що він порушить питання можливого втручання Росії у вибори в США під час його планової зустрічі з президентом Володимиром Путіним у Гельсінкі наступного місяця. Виступаючи перед журналістами, Трамп також заявив, що під час саміту 16 липня він обговорить конфлікти в Сирії та Україні та інші міжнародні проблеми, передає Reuters.

Зустріч відбудеться напередодні річниці збиття літака Малайзійських авіаліній, який був збитий над східною Україною 17 липня 2014 року. Трамп і Путін мають намір говорити про проблеми національної безпеки, а також відносини США та Росії, але не зрозуміло, чи катастрофа MH17 обговорюватиметься на самміті, зауважує видання The Week.

Зустріч президентів США та Росії відбудеться напередодні річниці збиття літака Малайзійських авіаліній, який був збитий над східною Україною 17 липня 2014 року

Видання The Washington Post наголошує, що Дональд Трамп робить ставку на встановлення дружніх стосунків із Володимиром Путіним, у якому він бачить людину, з якою можна мати справи. Трамп прагне особисто вплинути на діалог США з Росією, який є одним із найважливіших і найскладніших.

У той же час видання The New York Magazine зазначає, що на саміті усі карти в руках російського президента. Будь-яка угода, яка вийде з зустрічі наступного місяця набагато більше сприятиме інтересам Росії, оскільки Путін точно знає, чого хоче від Трампа, тоді як Трамп, схоже, не хоче нічого більше, ніж щоб той, ким він так захоплюється, відповів йому взаємністю, пише видання.

Закиди про буцімто бажання Трампа сподобатись Путіну ціною невигідних США поступок поширені серед політичних опонентів Трампа і ігнорують, або відокремлюють віз позиції президента США, дії його Адміністрації у питанні Сирії, агресії Росії проти України та ін.

Між тим у США триває розслідування незалежного прокурора Мюллера щодо обставин втручання Росії у політичні процеси у США у межах якого перевіряється і можливість координації дій між урядом Росії та виборчим штабом Трампа у ході виборів 2016-го року.

Дивіться також: Зустріч Трампа з Путіним викликає чимало дебатів та занепокоєння у США

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG