Спеціальні потреби

TV

21:40 - 21:55

Час-Time: Ексклюзивне інтерв’ю з Куртом Волкером – про конфлікт на cході України, шляхи його вирішення та американську позицію

В ефірі Час-Time: Ексклюзивне інтерв’ю із спецпредставником Держдепу США з питань України Куртом Волкером – про конфлікт на cході України, шляхи його вирішення та американську позицію. Росія запропонувала свій варіант миротворчої місії на сході України, бо готова до переговорів після трьох років війни – Волкер в інтерв’ю Мирославі Гонгадзе. За російської окупації, ситуація з правами людини в Криму значно погіршилась - звіт Управління ООН з прав людини. Міністр закордонних справ Північної Кореї заявив, що США оголосили його країні війну і Пхеньян має усі права аби відповідати усіма можливими методами, включаючи збиття американських літаків у регіоні. Як аналізують результати виборів у Німеччині і який вплив вони можуть мати на Україну? – на зв’язку європейський кореспондент.

22:00 - 22:05

Студія Вашингтон: Ексклюзивне інтерв’ю із спецпредставником уряду США з питань України Куртом Волкером

Сьогодні в "Студії Вашингтон": Ексклюзивне інтерв’ю із спецпредставником уряду США з питань України Куртом Волкером. Росія, можливо, готова до зміни тактики щодо конфлікту на сході України. Утримання Донбасу б’є по кишені а вигоди з утримання конфлікту - ніякої. Політичних важелів впливу майже немає, санкції тільки посилюються, відносини із США погіршуються, тому Росія можлива буде готова вести переговорити щодо запровадження миротворчої місії ООН на сході України – про це, в ексклюзивному інтерв’ю Мирославі Гонгадзе, заявив спецпредставник уряду США з питань України Курт Волкер. Дональд Трамп розширив список країн, громадянам яких буде заборонено в’їзд у США. Тепер під бан підпадають 8 країн. Зятя та старшого радника президента Трампа, Джареда Кушнера, звинуватили у користуванні приватним імейлом для обговорення офіційних справ президентської адміністрації.

XS
SM
MD
LG