середа, 01 червня 2016

    Актуально / Україна

    США застерігають українську владу від застосування сили проти мітингувальників у Києві

    Голосування

    Poll archive
    Відхід від цих принципів матиме серйозні наслідки
    Сполучені Штати застерігають українську владу від застосування сили проти мітингувальників у Києві і попереджають про серйозні наслідки для двосторонніх стосунків в разі розгону Євромайдану.

    Про це в інтерв'ю українській службі “Голосу Америки” заявив посол США в Україні Джефрі Пайєтт.
     
    “Для Сполучених Штатів свобода висловлюваня, свобода слова і свобода преси — фундаментальні принципи. Ми постійно повторюємо, що це наш найвищий пріоритет. Повага до цих цінностей — одна з основ наших стратегічних двосторонніх взаємин. Відхід від цих принципів матиме серйозні наслідки”, - заявив дипломат.

    Джефрі Пайєтт також сказав, що українська влада проінформована про позицію Сполучених Штатів:

    “Ми дуже чітко пояснили і публічно, і особисто, що демонстрації які відбувалися цього тижня — це позитивний факт, який свідчить про силу демократії в Україні, і його необхідно поважати".

    "Ще раз наголошую, ми переконані, що маніфестації громадських активістів, які вже тиждень відбуваються в Києві та по всій країні — дуже позитивний знак для майбутнього української демократії. Це позитивний знак міцності громадянського суспільства України, і це позитивний знак для президента Януковича, що його адміністрація не допустила значних проявів насильства. І дуже важливо й надалі дотримуватися цього принципу”. 

    Дипломат також засудив напади на працівників мас-медіа, які сталися сьогодні в Києві.

    “Ми дуже різко засуджуємо напади на журналістів, зокрема й сьогоднішні напади. Це дуже неприємні випадки”, - заявив посол.

    Цей форум було закрито
    Посортувати коментарі
    Сторінка коментарів з 2
    Ім’я:: Степан Місто:: Київ
    01.12.2013 20:03
    В примітивних людей-примітивна логіка.Підставили,навмисно,Кримський Беркут ,щоб спровокувати міжнаціональну ворожнечу.Хоча при дестабілізації обстановки-в Криму буде найгарячіше.Забули 90-ті.


    Ім’я:: ТТ
    01.12.2013 14:39
    Янек, ты уже вошёл в историю Украины, тебя всегда помнить будут, не сомневайся. Уходи, всех уже тошнит от тебя и от твоего украиноязычного заместителя Азика


    Ім’я:: VIC
    01.12.2013 10:47
    Все ще курям на сміх. Шкода, що США підтримують купку ні на шо не здатних політичних банкрутів: Яценюка, Кличка, Тягнибока, які відходять в політичне небуття до своєї подруги-убивці, агонізуючи в останній спробі розшматувати Україну. Президент Янукович не дасть ім цього зробити. Слава єдиній
    і неподільній Україні!


    Ім’я:: Віктор Місто:: Київ
    01.12.2013 01:06
    В Россії радіють що їх Путін так ліхо обходить Обаму. Може в цьому випадку президент США переграє


    Ім’я:: Сергей Місто:: Киев
    30.11.2013 20:32
    Когда в 1993 г. Ельцын приказал Альфе штурмовать парламент России и пролить кровь, те отказались и нашли другое решение. Это пример офицерской чести. Они отказались проливать кровь своих сограждан. Комментировать, что такое Альфа не надо. Спецподразделение Беркут это быдло, а не офицеры. За то, что что они сделали с детьми честный офицер должен застрелиться.


    Ім’я:: Євген Місто:: Україна
    30.11.2013 12:09
    УВАГА! ПРОШУ ВАС ПОШИРИТИ!
    Очевидиця штурму євромайдану, яка була в самому пеклі, під монументом Незалежності, повідомила мені таку інформацію:
    Дівчата в цей момент стояли на горі, хлопці-внизу, декількома рядами захищаючи їх. Дівчат всіх трусило від хвилювання, але вони знайшли в собі сили ЗАСПІВАТИ хоч і уривчастим голосом славень України, який їм у цей момент здався молитвою. Говорить, що було таке відчуття, ніби вони разом з хлопцями захищали...Мотронинський монастир, як холодноярці в Мельниках...
    Коли підійшов Беркут, наші хлопці НЕОДНОРАЗОВО їм повідомляли, що наша АКЦІЯ- МИРНА, судом не заборонена. "Що ми маємо зробити, щоб уникнути зіткнень?" У відповідь - ТИША, а потім ПОЧАВСЯ ШТУРМ.
    ДІВЧАТА падали на хлопців, ХЛОПЦІ -на дівчат. Говорить БИЛИ ТАК, що якби не зимовий одяг, то ПЕРЕЛАМАЛИ ВСЕ, що тільки можна.
    Коли їх ПОЧАЛИ ГНАТИ, як ХУДОЬУ від стели, дехто потрапляв у ПАСТКУ, створену металевими щитами...І УВАГА! Хлопці, МІЛІЦІЯ, не Беркут, ЇМ ДОПОМАГАЛИ пролізти через той паркан, розтягуючи його. Вони самі були ШОКОВАНІ тим, що відбувалося на їхніх очах.
    Вибравшись із того пекла, хлопці та дівчата кричали їм "ДЯКУЄМО!"
    Потім всі розбігалися хто куди. Багатьох ДОГАНЯЛИ і ПО-ЗВІРЯЧОМУ просто БИЛИ, ДОБИВАЛИ. БИЛИ навіть тих, хто просто сидів у цей час на лавках, людей які були взагалі не причетні до євромайдану. Вони просто йшли з якогось нічного клубу додому і вирішили присісти...
    У мене таке відчуття, що серед БІЙЦІВ СПЕЦНАЗУ ВВ в цю ніч УКРАЇНЦІВ НЕ БУЛО!..
    Віталій Уманець


    Ім’я:: Anna Місто:: Kyiv
    30.11.2013 10:19
    http://www.youtube.com/watch?v=UkAHmtZtaA4#t=29 Something like this you mean? So where's your answer??


    Ім’я:: Дарія Доронюк Місто:: Івано-Франківськ
    30.11.2013 09:43
    Замість допомогти Україні США застерігають. А Росію застерігати страшно ? А вбивці , злочинниці і аферистці Тимошенко не можна сидіти за вчинені злочини і зраду національних інтересів України в тюрмі ,тільки тому що вона із сім 'ї комуністичної партноменклатури -червоних вампірів. Може політикам США не варто так слухати агентів КГБ, а краще вивчити ситуацію в Україні і посилити спецслужби ?


    Ім’я:: Вопрос Місто:: Киев
    30.11.2013 01:39
    Федорович уже в минусах, в 115 голосов. Для кого эти минусы роковые, для подписантов, с окончанием надежды на европейский курс, или для гаранта, здравствуй, Путин, в новом году! США серьезное государство, или болтуны? Покажет время.


    Ім’я:: Бонч Бруевич
    29.11.2013 22:53