п'ятниця, 27 травня 2016

  Актуально / Україна

  Обама: Українці не хочуть, щоб на їх прагненнях поставили хрест

  Матеріали за темою

  Світ про Кризу в Україні. Реакції політиків та ЗМІ

  "Голос Америки" постійно відслідковує заяви світових урядів, політиків та повідомлення преси про ситуацію в Україні.
  Президент США Барак Обама сподівається, що в Україні буде сформовано більш легітимний уряд, а влада зрозуміє, що люди прагнуть брати участь у визначенні власної долі. Про це Обама заявив в рамках Інтернет відео-конференції з американцями.

  Відповідаючи на питання з приводу ситуації в Україні, Барак Обама зазначив, що США ведуть активний діалог з опозицією та урядом.

  "Ми переконані, що По-перше, правила, які обмежують протести та свободу слова зрештою є контр-продуктивними і ми виступаємо проти цього", - зазначив Обама.

  Чого українці не хочуть ... так це, щоб за зачиненими дверима було поставлено хрест на їх прагненні до більш вільного суспільства інтегрованого до Європи
  "По-друге. Має бути шлях реструктуризувати уряд України у спосіб, який дозволить опозиції та людям на вулицях брати участь у підготовці до демократичного процесу, який створить більш легітимний та єдиний уряд. Це буде не просто, але ми намагаємось допомагати у переговорах на шляху до цієї мети".

  "Третє. У довготерміновій перспективі, частина того, що відбувається є проявом того, що українці очевидно дивляться на Європу та Захід, як партнерів у переході до більш вільної економіки, на основі вільного ринку. Очевидно, вони мають сильні історичні зв'язки з Росією та значні комерційні стосунки з Росією, і ними не треба жертвувати".

  "Я думаю, що чого українці не хочуть - і ми бачимо підтвердження цьому на вулицях - так це, щоб за зачиненими дверима було поставлено хрест на їх прагненні до більш вільного суспільства інтегрованого до Європи. Ми вже бачили подібне у світі. Державам тепер важко діяти за старими правилами, які не враховують реальні надії та сподівання звичайних людей"

  "Коли є Інтернет, смартфони, Google та технології та інформація, люди хочуть брати участь у визначенні власної долі. Тепер не можна обмежувати інформацію так як раніше. Сподіваюсь, що влада України визнає це і все вирішиться мирно. Я завжди стурбований випадками застосування сили і, як я вже казав, ми щодня спілкуємось з урядом України, щоб досягти позитивного вирішення", - зазначив президент США.

  Барак Обама говорить про Україну, починаючи з 6-ї хвилин 40 секунди.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Володимир Місто:: Харків
  02.02.2014 20:34
  "возможность помирать и объединить запад с востоком... Вопрос как???" - це висловлювання одного з учасникыв цього форуму. Відповідально заявляю, що нікого "объединять" не потрібно, люди й так за одно, а от такі собі кремлівські шептуни щось безперервно вигадують, до чогось підбурюють - не дочекаєтесь. А якщо загарбницьким шляхом підете, то будете мати такий спротив, що самі потікаєте від палаючої люті до загарбників.


  Ім’я:: Андрей Місто:: Киев
  02.02.2014 18:16
  Барак Хусейнович прав. США проигрывают информационную войну на Украине. Срач в комментариях интереснее самой статьи, а с миллионами росийских тролей не а состоянии бодатся даже самые богатые сми.


  Ім’я:: Ukr Місто:: Винница
  01.02.2014 20:27
  Вроде все грамотно говорит, но уступать России все равно не будет... Так и будем топтаться на месте пока не найдем возможность помирать и объединить запад с востоком... Вопрос как???


  Ім’я:: Леонід Місто:: Кременчук
  01.02.2014 20:18
  Украинский фронт с Юго-Востока с одной стороны ( ПР и КПУ ) , Комитет национального сопротивление с Запада с другой стороны ( Удар , Свобода , Батькивщына , УПА И др. ) делят Украину , чтобы угодить России , ЕС и США .Спасти целостность нашего государства могут лишь представители Центра страны организовав и сплотив здравомыслящих людей в общественное движение Гражданский Совет Спасения Украины !!! Надоели Львовские понимания и Донецкие понятия .Общественное национальное движение " Народный Президент " Я - Казак . Я - ХоХоЛ


  Ім’я:: Оникій Місто:: Київ
  01.02.2014 20:09
  ОКУПАЦІЯ УКРАЇНИ У 1917 РОЦІ
  ПОРОДИЛА ТАНДЕМ СТАЛІН-ГІТЛЕР
  ВІД ДЕМОКРАТІЇ В УКРАЇНІ ЗАЛЕЖИТЬ
  ПРОГРЕС УСЬОГО СХОДУ
  АЖ ДО ТИХОГО ОКЕАНУ


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  01.02.2014 20:05
  особливо щоб ці рішення приймали політичні мерці. геть на політичний цвинтар.


  Ім’я:: Оникій Місто:: Київ
  01.02.2014 20:04
  ВІД УКРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ РОЗВИТОК
  СВІТОВОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ


  Ім’я:: Влад
  01.02.2014 20:00
  Обама ты прав!Так не суйте носа в Украину и нейтрализуйте свою программу развала Украины!!! Не возите печенюшки на майдан!Уберите корабли с ЧФ и авиацию военную с Прибалтики!Уберите своих 30 террористов инструкторов с Киева и майдана!!!

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  26.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.