неділя, 29 травня 2016

  Актуально

  Конгресмен США Еліот Енґель закликав до негайного застосування адресних санкцій проти низки українців

  У цей критичний момент, Сполучені Штати повинні встати на захист демократії та прав людини в Україні – Еліот Енґель.

  Матеріали за темою

  Сенатор Менендез вимагає негайно запровадити санкції проти українських урядовців

  Голова комітету закордонних відносин Сенату США Роберт Менендез вимагає негайних персональних санкції проти українських урядовців, винних у використанні насильства.

  Міжнародна реакція на події в Україні

  Європарламентар Ребекка Гармс закликає Євросоюз заморозити рахунки представників української влади.

  США погрожують наслідками, якщо в Україні «перейдуть межу»

  При цьому він наголосив, що це стосується і Збройних сил, які не мали б втручатися в ті питання, що їх можуть вирішити цивільні.
  Голос Америки
  «Україна пережила шокуючу ескалацію насильства, в результаті якого загинуло кілька десятків людей, а сотні було поранено. Ті, хто віддавав накази чи брав участь у цих трагічних подіях у Києві, повинні понести персональну відповідальність», - говориться у заяві конгресмена.
   
  Енґель закликав адміністрацію США вдатися до негайних дій та застосувати персональні санкції, у тому числі візові обмеження та замороження рахунків осіб, відповідальних за надання дозволу на використання силу проти мирних протестувальників та участь у насильницьких діях. Конгресмен також закликав ЄС негайно вдатися до подібних кроків.
   
  «Я продовжую рішуче засуджувати використання сили та знову закликаю сторони до стриманості та негайного повернення до сутнісного діалогу для того, щоб знайти мирне політичне вирішення сьогоднішньої кризи. У цей критичний момент, Сполучені Штати повинні встати на захист демократії та прав людини в Україні, їх демократичних прагнень та їх право вільно обирати власне майбутнє», - заявив конгресмен Енґель.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: свят Місто:: київ
  20.02.2014 07:57
  причетний кожен хто пітдримав їхній прихід до влади! немає забуття!!!


  Ім’я:: Света Місто:: Даллас
  20.02.2014 00:57
  У меня уже чувство дэжавю., толку от их угроз. Если бы я не жила в Украине, поверила, что на Майдане и правда одни про плаченные террористы и Киев защищает доблестная мелиция. Оборотни в пагодах. И люди, которых обманули, изнасиловали и убивают, как скот и быдло. А влиятельные политики всего мира, грозят три месяца пальцем. Противно уже читать одно и тоже.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.

  Завантажити безплатну програму Голосу Америки для мобільних та планшетних пристроїв

  Інтерактиви