п'ятниця, 27 травня 2016

  Актуально / Україна

  Бойовики на Сході діють проти народу України - посол США

  Бойовики на Сході діють проти народу України - посол СШАi
  X
  14.04.2014
  "Ті, хто діють поза межами правового поля, в тому числі бойовики та сепаратисти, які захопили близько 8-10 адміністратавних будівель у східній України – саме вони обирають сторону, яка виступає проти бажань громадян України"
  Бойовики на Сході діють проти народу України - посол США
  Бойовики та сепаратисти на сході України виступають проти народу України. Про це посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив в інтерв'ю Російській службі "Голосу Америки".

  "Ті, хто діють поза межами правового поля, в тому числі бойовики та сепаратисти, які захопили близько 8-10 адміністратавних будівель у східній України – саме вони обирають сторону, яка виступає проти бажань громадян України", - заявив посол США.

  "Для мене це виглядає як тероризм, коли ти бачиш повідомлення про те, як, наприклад, будівля СБУ у Луганську замінована. Ми не маємо конкретних деталей, але ніхто на має сумніватися у тому, що є доступним в соціальних мережах, що ми бачимо від спостерігачів ОБСЄ – як у публічних так і у приватних доповідях. У багатьох містах в східних регіонах України ми бачимо обзроєнних до зубів людей, які використовують військову тактику для захоплення адмінстративних будівель".

  Посол США підкреслив, що США не вірять у військове вирішення кризи в Україні.
   

  "Вона має бути вирішена шляхом дипломатії", - підкреслив посол.

  Водночас дипломат висловив віру, що Росія може прийняти рішення про згортання деескалації.

  "Росія створила цю кризу шляхом вторгнення в Крим та ескалацією конфлікту у східних регіонах України, і саме Росія має ухвалити рішення про деескалацію конфлікту".

  Коментуючи санкції з боку ЄС та США проти Росії, Джеффрі Пайєтт відзначив, що говорити про їх вплив зарано.
   

  "Вони істотні і були розроблені у тісній співпраці з нашими європейськими партнерами. Вони мають прямі наслідки. І ті, хто несе відповідальність за порушення українського суверенітету та територіальної цілісності, заплатять за це високу ціну. Відповідальність нестимуть також ті, хто був причетний до зловживань режиму Януковича і ті, хто був причетний до вторгнення в Криму  та східну Україну", - розповів американський дипломат

  "Санкціям можна дати задній хід, якщо Росія ухвалить правильні рішення: стабілізує відносини з Україною, припине нелегальну окупацію Криму і почне налагоджувати здорові та стійкі стосунки як з Україною, так і з іншими своїми сусідами", - відзначив посол США в Україні.

  Дивіться також : "Шлапак закінчив промову у США словами "Слава Україні!"
   
  Шлапак закінчив промову у США словами "Слава Україні!"i
  X
  14.04.2014
  у Вашингтоні Сполучені Штати та Україна підписали угоду про виділення Україні одного мільярда доларів у якості кредитних гарантій.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Історія вчить ...
  16.04.2014 00:42
  Путін, як і Гітлер розраховує на бліцкріг. Але фортуна повернулась задом. І якщо цивілізований світ буде дотримуватись принципової позиції то шансів у Москви окупувати Україну не багато. Навіть враховуючи абсолютну військову перевагу агресора. Українська повстанська армія двадцять років вела збройну боротьбу як проти гітлерівців так і проти сталіністів без жодної підтримки з за кордону. На що розраховує Путін, який тупо але швидко перетворює Росію одночасно в країну - агресора і в країну - ізгоя?


  Ім’я:: Русский Місто:: Запорожье
  15.04.2014 14:25
  На Украину на востоке Путин бросил элитный спецназ и если НАТО не поможет немедленно страна погибнет.


  Ім’я:: санек Місто:: керчь
  15.04.2014 13:54
  а то мы не знали ...ясно что укров и крым.татар в Сибирь на паровозе увезут.


  Ім’я:: Андрей Місто:: Киев
  15.04.2014 09:21
  Боевеки на востоке это народ Украины.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  15.04.2014 07:49
  з такими"дієвими"санкціями україна буде зустрічати наступний рік під бій курантів і привітання г-на путіна.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  26.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.