четвер, 26 травня 2016

  Актуально / Україна

  На Сході не вірять російським ЗМІ і підтримують уряд - голова комітету Конгресу

  Ед Ройс
  Ед Ройс

  Матеріали за темою

  Відео Конгресмен пообіцяв колапс економіки Росії у відповідь на пряме вторгнення

  "Проблема не тільки в тому, що фінанси та інвестиції будуть спливати з Росії... всі інвестиції в Росію будуть заблоковані", - конгресмен Ройс.

  МУЛЬТИМЕДІА Російських диверсантів готувала німецька компанія? - ЗМІ

  В уряді США побоюються, що "Rheinmetall" займалась підготовкою російських спецпризначенців.
  Представники етнічних меншин та російськомовні громадяни східних регіонів України чекають виборів 25-го травня та підтримують уряд.  Про це в інтерв'ю каналу "MSNBC" заявив голова Комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США Ед Ройс, який зараз перебуває у Києві після відвідин сходу України.

  "Люди з якими ми спілкувались, висловлювались проти присутності у східній Україні російських спецпризначенців. Вони говорили, що не бачать свідчень значної підтримки дій російських сил, за виключенням маргінальних груп", - заявив Ройс, який очолює двопартійну делегацію Конгресу до України.

  На думку конгресмена, на виборах 25-го травня буде висока явка виборців, а самі вибори засвідчать значну підтримку уряду України.

  На фото : Конгресмени Ед Ройс, та Еліот Енґель зустрічаються із губернатором Дніпропетровської області, Ігорем Коломойським
   

  Ройс відзначив, що у розмовах з ним російськомовні мешканці регіону дали зрозуміти, що не сприймають російську пропаганду і вважають інформацію, яку поширюють російські ЗМІ неправдивою.

  "Люди прагнуть піти на виборчі дільниці, обрати своїх представників; ці люди підтримують незалежність України", - заявив Ед Ройс.

  Американський законодавець також заявив, що у разі перетину регулярними військами Росії кордону України, Росія буде ізольована на міжнародному рівні.

  Ройс відзначив, що нові санкції проти Росії "обвалять фондовий ринок Росії та зруйнують її грошову одиницю".
   

  Дивіться також : Більшість за використання сили проти сепаратистів
   
  Більшість за використання сили проти сепаратистівi
  X
  20.04.2014
  94 відсотки з тих, хто взяв участь в опитуванні підтримують проведення антитерористичної операції.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Сторінка коментарів з 2
  Ім’я:: Жора Місто:: В.Новгород
  23.04.2014 23:42
  Слушать надо всех.
  Экономика Украины в штопоре. Никто не ведет под патриотическими лозунгами, как их обувают. А враг не Ам. мерика и её обком не наша чудесная Путляндия с богатыми ресурсами и бедными но гордыми путляндцами, враг тот кто оплатил весь этот кровавый цирк и жонглирует киевскими марионетками. Пула в лоб, за кого? Пацаны помогут разграбить, то что ещё не растащено, и по гейропам и прочим заморским землям разбегутся, а трупы и кровная вражда останутся. Весёлый майдан с кормёшкой и сартиром закончился. Пришло время время всем возвращать долги, финансисты вернут с прибылью то, что вложили, законы глобального рынка не щадят.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  22.04.2014 22:23
  адольф алоізович (ааш) зробив проклттям для німців пропаганду арійської нації. те ж із слов'янством робить ввп.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  22.04.2014 22:18
  пропаганда слов'янства нав'язувалась в срср щоб показати меншовартість азійських респупблік.


  Ім’я:: Карась Місто:: Харьков
  22.04.2014 21:41
  Уважаемый Олег Викторович! Слушайте шум воды в вашем унитазе! Успокаивает!


  Ім’я:: Жора фридман Місто:: Бобруйск 17
  22.04.2014 21:40
  А пиндосы типа объективно освещают события. Все свистят мама не горюй, радио ОБС(одна баба сказала)повсюду.


  Ім’я:: від Єгора Місто:: луганськ
  22.04.2014 21:33
  Yegor Vyalov розмістив першим:

  Уважаемые "луганчане". Я обращаюсь к тому пьяному быдлу, что бегает по центру города с российскими флагами. Я из Луганска. Мои родители живут в Луганске, мои родственники живут в Луганске. Мои друзья живут в Луганске. Я имею больше прав говорить от имени всех луганчан, чем вы. Потому, что вас 2 процента, а нас 98. Не смейте больше нести ваш пьяный бред на всю Украину от имени всех луганчан. Все луганчане продолжают нормальную жизнь. Они работаю, учатся и вовсе не собираются в Россию. В отличие от вас, кто не может своими пропитыми мозгами адекватно воспринимать действительность и рвется из своей родной жопы в еще более глубокую и чужую. Какого черта? Те из вас, кто приехал в Луганск из сёл и поселков области, разве привезли с собой свои хаты? Нет! Вот и вы собирайте свою стеклотару и валите в Россию без украинских земель. Там вас защитят, бедных, от и до.


  Ім’я:: Гость Місто:: Киев
  22.04.2014 21:32
  Так послушайте голос Голландии, где живет дочь Путина, который так ненави дит Евросоюз, а еще интересней почитать комментарии российского народа, который начинает понимать кто есть ху!! http://www.youtube.com/watch?v=WeifgiOKku0


  Ім’я:: Cергей Місто:: Донецк
  22.04.2014 21:29
  Боже упаси верить российским сми


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  22.04.2014 21:21
  російський пропадопінг можна порівняти в важкою сектою. того хто на її підсів роззомбувати дуже тяжко.


  Ім’я:: Людмила Місто:: Феодосия
  22.04.2014 21:14
  А думать своей головой не пробовали?

  Сторінка коментарів з 2

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  25.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.