субота, 20 вересня 2014

Актуально / Україна

Конгресмен пообіцяв колапс економіки Росії у відповідь на пряме вторгнення

Матеріали за темою

МУЛЬТИМЕДІА Російських диверсантів готувала німецька компанія? - ЗМІ

В уряді США побоюються, що "Rheinmetall" займалась підготовкою російських спецпризначенців.

МУЛЬТИМЕДІА Конгресмен пророкує гонку ядерних озброєнь, якщо США не відстоять Україну

Адам Шифф переконаний - зневіра у колективних безпекових угодах примусить чимало країн взятись за створення ядерної зброї.
Тарас Бурнос
КИЇВ - Сполучені Штати Америки готові до «серії акцій , які призведуть до колапсу російської економіки», у випадку «якщо відбудеться військова інтервенція Росії через східний кордон України». Про це в Києві на прес -конференції 22 квітня заявив голова Комітету у закордонних справах Палати представників США Ед Ройс (Ed Royce).

«Це буде ціла серія акцій, яка призведе до колапсу російської економіки. Ми вже побачили цілу серію проблем на російських біржах (після введення перших санкцій - ГА) . Проблема не тільки в тому, що фінанси та інвестиції будуть спливати з Росії. Проблема в тому, що всі інвестиції в Росію будуть заблоковані», - сказав конгресмен Ройс .

Як повідомляє кореспондент Російської служби «Голосу Америки» з місця події, конгресмен Ройс підвів підсумки візиту в Україну восьми американських законодавців і розповів про своє бачення виходу з кризової ситуації. Він провів паралелі між Росією та СРСР, який в 80-х роках минулого століття мав вплив на країни «східного блоку», використовуючи монопольне право на поставки енергоносіїв і формування ціни на них.

«Тоді Радянський Союз низькою і монопольною ціною на газ оплачував свою впевненість в існуванні. Сьогодні для Сполучених Штатів є ідея реалізації проекту транспорту газу в Східну Європу. Це серйозно вплине на Росію, на фінансування її армії та уряду, адже 52 відсотки бюджету Росії формуються за рахунок реалізації нафти і газу», - підкреслив Ед Ройс.

На фото : Ед Ройс та Еліот Енґель у Києві


Ройс сказав, що Україні необхідно диверсифікувати поставки вуглеводнів в Україну, позбутися монополії поставок палива з Росії і активніше використовувати власні ресурси і нові енергозберігаючі технології.

«Ви потрапили в компанію країн, які платять високу ціну за монополію поставок. Ми підготували спеціальний законопроект і готуємося його розглянути в комітеті Конгресу США. Ми пропонуємо створити механізм доступу до енергоносіїв з штату Луїзіана, допомогти Україні у розвитку власних енергоресурсів, використовувати поставки азербайджанської нафти і забезпечити реверс газу з Польщі», - розповів про приблизну схемою, яку могла б використовувати Україна, Ед Ройс.

У свою чергу, член Комітету у закордонних справах Палати представників США Еліот Енґель зазначив, що сьогодні «весь світ дивиться на майбутні вибори в Україні і очікує їх проведення».

На фото : Еліот Енґель у Києві вшановує загиблих євромайданівців вінком від імені української громади Нью-Йорка


«Думаю, що Володимир Путін хотів би завдати поразки вільному волевиявленню українського народу. Наша делегація Конгресу США сформована представниками двох партій - ми одностайні у своїй підтримці народу України», - сказав Енґель.

Конгресмен Еліот Енґель, який представляє Демократичну партію, сказав, що вільні вибори 25 травня допоможуть Україні «змінити структуру» суспільства.
«Структура повинна бути змінена - минула структура була корумпована. Це має бути нова Україна», - підкреслив Еліот Енґель.

Інші конгресмени, які беруть участь у прес-конференції, відзначили, що 25 травня 2014 буде визначальною датою для того, щоб зрозуміти - чи піде Україна по демократичному шляху.


Дивіться також : Від заяв Путіна іде холод по спині - експерт
 
Від заяв Путіна іде холод по спині - експертi
X
18.04.2014
Деймон Вілсон, виконавчий віце-президент "Атлантичної ради" не покладає великих сподівань не домовленості у Женеві. Каже, кризою в Україні керує Путін і його заяви та вчинки аж ніяк не просякнуті миролюбством.
Цей форум було закрито
Посортувати коментарі
Сторінка коментарів з 2
Ім’я:: Анонімно
23.04.2014 22:26
А шо это за придурок песни и пляски СССР изображен в начале статьи?


Ім’я:: Анонімно Місто:: Одесса
23.04.2014 20:38
Россия (вернее то, во что она деградировала) УЖЕ в агонии подыхающего никчемного агрессивного подонка из подворотни - отброса цивилизованного общества.
Такова воля Эволюции и, собственно, Всевышнего.
Аминь!


Ім’я:: Анонімно Місто:: Одесса
23.04.2014 20:25
Россия капитулировала. :)
Сегодня все рос лживые СМИ резко умерили тональность подонковской борзости уголовников. Через "нехочу", начали проговаривать о правдивой реальности. ;)
P.S. Вангую! Через два-три года этого бандитского псевдогосударственного образования не будет! ;))))
Оно самоуничтожится.


Ім’я:: ФОБОС Місто:: ГАЛАКТИКА
23.04.2014 18:55
КАЛАПС РСФСР АБО РФ ....СТАВСЯ ПРІ ХРУЩЕВ ""ДЕМОНА НАГНАВ ІДЕО НА ТУ114 У США СРСР 1959 РОЦІ.......76 РІК """БОБКОВ БРЕЖНЕВ """СТАТИЧНИЙ КРАХ РСФСР ТА ЕКОНОМИКА.........1993-95 РІК КРАХ ПОВНИЙ СІСТЕНИЙ...ГЕНЕРТІВНО--ЗАВЕРШЕНИЙ........З 2000--2003 КРАХ НАФТА ТА ГАЗ ДОБИЧЯ...НЕМАЄ ФАЗИ ""Ц" ЧАРЛІ НАРОДУ У РФ ТА СНД--УКРАЇНА...НЕМАЄ ЛЮДЕ З ФАЗИ Ц ....ГАЗ А НАФТУ ""НЕДОБУДЕШЬ"...ФРН ГАЗ --ГРОШІ ЗАКІНЧІЛИСЯ 2000 РІК.........ДЕМОНА ГНАТИ З 2003 НА УКРАЇНУ СПИСУВАТИ........МЕТАЛ КОЛО---ДОМНА--МАРТЕН---СКЛАД----МАРТЕН--СКЛАД--МАРТЕН........ПРОДУКЦІЯ ЧІСТИЙ ДЕМОН БЕЗ ФАЗА ЧАРЛІ """ЯКІСТЬ ПОЛЯР ФАЗИ А В С ..................ДЕМОНА НАГНАЛИ ПО АЗГУ 2008 3.5 РАЗИ ТА НАФТА 3.8 ПРЕПІСКА..........ВВП РФ ТА ФРН """СІНТЕЗ ПРЕПІСКА ДЕМОН 6.5 РАЗІВ....КРЕДІТ ЕМКІСТЬ ПЕРЕВІШЕНА У 18.5 РАЗІВ ЗВІТ US DIA --BSS --INR ..ТОМУ КРАХ .........У СВІТІ ......МИ ГУМАНО """ГРАЛИ" ГРУ........ШКОДА ЇХ---А МИНЕ НАЦІСТИ..........НО ВОНИ НАС СТАЛИ ЗНИЩЮВАТИ ЯК НАЦІСТИ ЩО НЕ МАЄ ГРОШЕЙ...ТОМУ ВСЕ......МИ НАТУРАЛИ СПРА НЕМАЄМО .......СІАНІЗМ ІДЕОТИ !


Ім’я:: Tolik Місто:: Donetsk
23.04.2014 17:25
А в Украине уже экономический калапс (все ресурсы на армию), и психологический (путинские войска ГРУ в Украине).


Ім’я:: свят Місто:: київ
22.04.2014 22:35
Псалом-113 вірші 1-8.(в єврейських Псалмах це весь 114). Як виходив Ізраїль з Єгипту від народу чужого...


Ім’я:: Николай Місто:: Днепропетровск
22.04.2014 22:35
Українському керівництву потрібно збагнути,що ідучи в фарватері хитрих і підлих ініціатив ,"розводів",провокацій злого сусіда, постійно оправдовуючись перед мерзотником, шукаючи дипломатичних 100% -безрезультатних переговорів з ним , роблячи мовні поступки чи автономізуючи території... Україна не досягне позитивного результату ! Навпаки- Україна втратить теритоії і прекрасних громадян...
Дії по відторгненню терторій це війна -злочинці працюють на ітереси агресора і більше не можуть рахуватися протестуючими чи демонстрантами . Населення під дулами автоматів від страху вимушене співпацювати із бандитами-окупантами, щоб вижити...
Ми маємо справу з терористичними банд формуаннями сусідної держави ,тож всі види силових структур і армії ,маємо право використовувати для їх знешкодження .
За вами 45 мільйонів громадян і ми не тільки можемо навести порядок в Україні, захистити своє населення,але можемо з нашим потенціалом допомогати і іншим країнам...
Дійте рішуче і на випередження -прораховуйте підлі ходи брехливого сусіда,беріть під повний контроль і охорону засоби інформації ,укріпляйте міліцію і армію .
Більше ініціатив відносно знешкодження захоплювачів - терористів - ....
і ви відчуєте підтримку людей і Світу , різко піднімете курс гривні...


Ім’я:: ввв
22.04.2014 22:06
Вторжение произошло в Крыму и территория Украины анексирована.Тоже происходит на востоке.Наше руководство трусливо -преступно сдает нашу территорию.Ну а американцы и европейцы это такие же как и наши бездари -болтуны.Майдан спасли люди правого сектора и пусть что о них не говорят это патриоты и они(я верю) снова защитят страну.Да и президент наш должен быть Ярош а не трусы не способный защитить свой народ.


Ім’я:: Nemezida Місто:: Simferopol
22.04.2014 21:57
Этот свихнувшийся маньяк уже безнаказанно пролил море крови и если его не остановить, ядерная война неизбежна! Погибнут миллионы людей ради амбиций вурдалака! Но мы все сможем его остановить, если избавим его от сатанинской энергии. Рецепт очень прост: Печатаете из сети фото вурдалака и едете на кладбище. Находите свежую могилу-до 40 дней и зарываете в могильную землю это фото. При массовой энергетической атаке шайка экстрасенсов, обслуживающих вурдалака ничего не сможет противопоставить. Энергия маньяка станет нулевой.
Этим мы спасём мир от ужаса ядерной войны. С богом.


Ім’я:: укрковбой Місто:: Одесса
22.04.2014 21:53
а заколлапсить путинскую скотобазу превентивно слабо? иль бабло мешает ?