середа, 25 травня 2016

  Актуально / Україна

  Білий дім : Росія далі загострює ситуацію, США готові запровадити нові санкції

  Президент США Обама зазначив, що США готові накласти додаткові санкції у відповідь на останні дії Росії
  Президент США и провів телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом, канцлером Німеччини Ангелою Меркель, прем'єр-міністром Італії Маттео Рензі та головою уряду Великобританії Девідом Камероном. Про це йдеться у прес-релізі поширеним Білим домом.

  У ході розмови лідери країн відзначили позитивні кроки до яких вдався уряд України на виконання взятих на себе забов'язань відповідно до спільної заяви України, Росії, ЄС та США 17-го квітня - включно з пропозицією амністії для тих, хто мирно залишить захоплені будівлі у Східній Україні, підтримкою роботи ОБСЄ та повторного взяття на себе забов'язань щодо процесу конституційної реформи та децентралізації.

  Водночас у ході розмови лідери відзначили, що Росія не виконує Женевських угод та перейшла до риторики, яка викликає ще більше занепокоєння та нагнітає ситуацію проведенням військових навчань на кордонах України.

  "Лідери погодились, що Росія не відповіла взаємністю - не підтримала угод публічно, не закликала озброєних бойовиків скласти зброю та залишити урядові будівлі – і продовжує нагнітати ситуацію все більш гострою риторикою та загрозливими військовими навчаннями на кордоні України", - йдеться у документі.

  "Президент США Обама зазначив, що США готові накласти додаткові санкції у відповідь на останні дії Росії. Лідери погодились тісно працювати разом та у рамках Великої сімки та ЄС, щоб координувати подальші кроки спрямовані на покарання Росії. Лідери підкреслили, що Росія все ще може обрати мирне вирішення кризи, серед іншого - виконанням Женевський угод", - говорить прес-реліз.
   

  Дивіться також : Жодна країна ЄС не захиститься від Росії сама - Лубківський
   
  Жодна країна ЄС не захиститься від Росії сама - Лубківськийi
  X
  24.04.2014
  Заступник міністра закордонних заявив, що Україні необхідна максимальна допомога США.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Сергей Місто:: Киев
  25.04.2014 22:29
  Путин плюёт на ваши санкции. Обама ведёт себя как слабак. Был бы президентом Рэйган, Кеннеди или Буш , Путин давно бы утихомирился. От санкций уже тошнит. Одна болтовня. Только нас украинцев сдерживают от решительных действий. Нам Стингеры нужны, а не санкции.


  Ім’я:: День Місто:: Ночь
  25.04.2014 21:43
  И шо, хоть один монгол в расее испугается этих санкций? Таки наверное Жирик начнет больше материться, но он не местный монгол, он украинский жид (житель иорданской долины), а монголы (читать -расеяне) - начнут больше бухать.
  Если бы эти санкции Америка ввела относительно Европы для каких-то целей, для европейцев такие санкции возможно были бы ощутимы. А для расеи (страны - 40 лет без урожая), эти санкции, как слону дробина. А особенно, когда страна в климактерическом синдроме. Мужской климакс, он знаете ли, для окружающих, пострашнее женского.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  25.04.2014 19:33
  чим більше і гостріше будемо критикувати сша тим краще. може швидше будуть ворушитись.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  24.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.