середа, 25 листопада 2015

Актуально / Україна

Свобода – це вміння брати відповідальність: конгресмен Марсі Каптур

Конгресмен Марсі Карптур побачила в Україні початок змін на кращеi
X
09.06.2014
Марсі Каптур - американська конгресмен польського походження назвала Президента Порошенка лідером, який хоче вести країну вперед і усвідомлює всі можливі виклики.
Конгресмен Марсі Карптур побачила в Україні початок змін на краще

Матеріали за темою

Відео Час не на боці українців – експерт з енергетики

Едвард Чау розвіює міфи про останні контракти Росії на поставки газу.

МУЛЬТИМЕДІА Петро Порошенко: я прагну миру і доб’юся єдності України

Текст промови Президента України під час церемонії інавгурації.

Джон Керрі вірить у швидкий прогрес в Україні

Держсекретар США Джон Керрі переконаний, що наступні кілька днів будуть переломними для початку врегулювання кризи в Україні.

США нададуть Україні додаткових 48 мільйонів доларів допомоги

Заява Сполучених Штатів Америки щодо фінансової підтримки України.
На інавгурацію Петра Порошенка  в складі делегації уряду США приїхала конгресмен Марсі Каптур. Будучи американкою польського походження, вона розуміє важливість для України обрання президента та встановлення миру і стабільності у східній Європі. Пані Каптур називає інавгураційну промову Порошенка сильною та окреслює нові завдання, які вона вважає пріоритетними для нового глави української держави.  
 
 
ГА: Пані Каптур чому ви вирішили взяти участь в інавгурації президента України?
 
Я прилетіла разом із віце-президентом Джо Байденом і була єдиним посланцем Палати представників Конгресу. З нами було декілька сенаторів. Ми хотіли відсвяткувати разом з українцями цю дуже важливу подію інавгурації нового президента. Ми хотіли висловити таким чином свою підтримку вашій країні. Вибори – це початок змін, і українці заслуговують щоб їхнє життя змінилося на краще. 
 
ГА:  Ви слухали інавгураційну промову Петра Порошенка, в якій він окреслив свої пріоритети на посаді президента. Яке ваше враження?
 
Так, я чула її. Я була у Верховній Раді, коли він виголошував промову. Це був дуже сильний виступ. Це була промова лідера, який хоче вести свою країну вперед і усвідомлює всі можлвиві виклики. Головне завдання – це мир і безпека, залучення в країну інвестицій, щоб процвітала держава і її громадяни. Він чітко окреслив своє бажання подолати корупцію та почати новий відлік часу для України.
 
ГА:  Цілком очевидно, що зараз нова українська влада потребуватиме підтримки, зокрема від Європейського Союзу і Сполучених Штатів.  На що може розраховувати новий президент? 
 
По-перше, ми маємо розвивати стосунки з Україною на усіх рівнях: освіта, політика,  оборона. Але, зрештою, треба пам’ятати, що розвиток вільного  суспільства залежить від самих громадян. Люди мають навчитися брати на себе відповідальність. Це й означає свободу. Президент Порошенко говорив про це – про важливість важкої роботи. Тільки так люди усвідомлять, хто вони є. Він також говорив про необхідність залучення інвестицій, як на сході так і заході країни. Порошенко звертався до людей російською. Це дуже правильно. Він протягнув оливкову гілку миру і запросив до діалогу, пообіцяв амністію членам сепаратистських рухів. Він окреслив свою програму і тепер має працювати над її втіленням.
Цей форум було закрито
Посортувати коментарі
Коментарі
     
Ім’я:: свят Місто:: київ
08.06.2014 18:49
свобода...свобода...голова обертом. як вона п'янить! свобода від гріха свобода від світу. свобода! свобода!

Час-Time

У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

Студия Вашингтон

У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
Студия Вашингтонi
X
24.11.2015
Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.