вівторок, 24 травня 2016

  Актуально

  Джон Керрі: «Настав момент істини для Путіна»

  Зі слів Керрі, протягом останнього місяця США спостерігали великі поставки зброї сепаратистам.

  x

  Матеріали за темою

  Путін закликає до припинення вогню, а Лавров погрожує Україні

  Путін сказав, що інцидент не стався б, якби Київ, за його словами, не відновивив ворожих дій у Східній Україні.

  Збитий «Боїнг-777» – усі дороги ведуть до Путіна (світова преса)

  Західні розвідувальні служби вже заявили у пресі, що літак був збитий ракетою, пуск котрої зафіксовано космічними системами.

  Путін: санкції заводять стосунки з США «у глухий кут»

  МЗС РФ заявило, що санкції США завдають шкоди інтересам американського бізнесу в Росії.
  Голос Америки

  Гротеском назвав те, що відбувається у Східній Україні, державний секретар США Джон Керрі. Він закликав президента Російської Федерації Володимира Путіна негайно відмовитися від підтримки проросійських сепаратистів і припинити їх фінансування.

  «Всупереч усьому, що обіцяв президент Путін ми маємо повідомлення про п’яних сепаратистів, які безцеремонно пакували тіла загиблих у вантажівки, знищуючи таким чином, по суті, і самі тіла, і докази з місця трагедії. Вони обіцяли надати безперешкодний доступ до місця падіння літака, але насправді в п’ятницю на це було 75 хвилин, а вчора – три години. У районі проведення операції лунали постріли. Там все контролюють сепаратисти. Росія підтримує сепаратистів, заохочує і тренує їх. Але тепер Росія повинна активізуватися і змінити ситуацію», - заявив він.

  Зі слів Керрі, протягом останнього місяця США спостерігали великі поставки зброї сепаратистам. Кілька тижнів тому, конвой із 150 транспортних засобів перевіз їм бронетранспортери, танки, ракетні установки й артилерію.

  «Ми знаємо, що у них була ракета класу «земля-повітря» в околицях, буквально за кілька годин до того як відбувся фатальний постріл. В соціальних медіа про це є записи. У нас є їх перехоплені розмови про передачу, рух і пересування цієї ракети», - підсумовує держсекретар і підкреслює, що одне з найбільш красномовних свідчень причетності сепаратистів до трагедії вони самі залишили у соціальних мережах.

  «Міністр оборони так званої самопроголошеної Донецької Народної Республіки Ігор Стрєлков насправді похвастався у соціальних медіа про те, що збив літак. А потім, коли стало очевидно, що це був цивільний літак, це його повідомлення блискавично швидко зникло», - коментує Джон Керрі.

  Американський держсекретар також підкреслив, що нині зарано робити остаточні висновки, але є цілий ряд доказів, прояснити які в інтересах самої Росії.

  «Це момент істини для пана Путіна, і для Росії. Росії необхідно нарощувати і доводити світу свою сумлінність. Якщо вона взагалі ще залишилась, то її пора проявити не тільки на словах, але й у діях», - заявив Джон Керрі.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Надя Місто:: Київ
  21.07.2014 15:31
  Пане Д. Керрі! Слово сумлінність походить від слова сумління. В Путіна сумління чорне, як і всі його справи. І інакшим він не може бути.
  В Росії є приказка: "Черного кобеля не отмоешь добела, каким родился, таким и помрет"


  Ім’я:: Едгар,УКРАЇНА
  21.07.2014 14:17
  Для терориста Путіна істина - це смерть ! Поки в Раді Безпеки ООН знаходиться лідер світового тероризму Росія - у Світі постійно будуть війни ! Сьогоднішню Раду Безпеки ООН, в якій знаходиться Росія, з рашистом Чуркіним на чолі - справедливо було б називати РАДОЮ НЕБЕЗПЕКИ ! . Потрібно негайно розпочати процедуру виведення Росії з Ради Безпеки ООН. !


  Ім’я:: Олександр Місто:: Сєвєродонецьк
  21.07.2014 11:31
  Путіна виховала система брехні і кругової поруки, що він не хоче втрачати. Тому і прикриває терористів і сволочей.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  21.07.2014 06:59
  обама не рейган а шкода. єс теж беззубий. у путяри розв'язані руки і опухлі мізки воно не зупиниться.


  Ім’я:: Саша
  21.07.2014 01:10
  Було би добре щоб і США не втручалися в Україну. Народ України повинен сам вирішувати свою долю


  Ім’я:: Artaxerx
  21.07.2014 00:51
  "...Стрєлков насправді похвастався..." - похвалився.


  Ім’я:: nikschelok
  21.07.2014 00:19
  Бла-бла-бла... пора счета Путина в иностранных банках блокировать А также счета всех российских олигархов блокировать и недвижимость арестовать. Тогда российские олигархи сами Путина скинут.


  Ім’я:: АВО Місто:: КИЕВ
  21.07.2014 00:06
  ПУСТЬ Х У Й Л О ВЕРНЕТ УКРАДЕННЫЙ КРЫМ !!!

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  23.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.

  Завантажити безплатну програму Голосу Америки для мобільних та планшетних пристроїв

  Інтерактиви