понеділок, 30 травня 2016

    Актуально / США

    США надсилають військову допомогу Україні

    Міністерство оборони США продовжує активно співпрацювати з українським урядом.

    Останні поставки включають шоломи, роботи з знешкодження боєприпасів, радіоприймачі, бронежилети, індивідуальні аптечки, спальні килимки та куртки. Найближчими тижнями будуть надіслані прилади нічного бачення, тепловізори та додаткових радіостанцій.

    Крім того, підтримку отримає і Державна прикордонна служба України: одяг, намети, генератори малої потужності, ручні паливні насоси, інженерне обладнання, засоби зв'язку, транспортні засобів, індивідуальне нелетальне тактичне спорядження та засоби спостереження. Останні поставки включають: екскаватори, автокрани, тепловізори, обладнання відеоспостереження, засобів зв'язку, намети, колючий дріт, спальні мішки, та невеликі електрогенератори. У майбутньому США поставлять додаткову техніку та обладнання відеоспостереження, вантажівка та малі патрульні судна.

    Окрім цього, експерти міністерства оборони США зустрічатимуться з українськими колегами, для оцінки конкретних заходів та програм, направлених на оборону.

    Міністерство оборони США та Державний Департамент використають 19 мільйонів доларів з Глобального Резервного фонду безпеки для підготовки та оснащення Національної Гвардії України. Очікуємо, що навчання почнеться в 2015 році.

    Дивіться також: Путіна переможуть не санкції, а солдатські матері - Андерс Аслунд

    Путіна переможуть не санкції, а солдатські матері - Андерс Аслундi
    X
    29.08.2014
    Андерс Аслунд досліджує особливості економіки та політики Росії та України ще з початку 90их років.

    Цей форум було закрито
    Посортувати коментарі
    Сторінка коментарів з 2
    Ім’я:: Анатолій Місто:: Парадайз Хилл
    08.09.2014 07:10
    Буде дуже дуже добре якщо наше МО не розкраде це все , бо віри їм нема , так само як і ментам з депутатами...


    Ім’я:: Chuchundra Місто:: Kuev
    31.08.2014 23:22
    Бесполезно. Не доживут. Вечная память....


    Ім’я:: victorsocial
    31.08.2014 23:02
    Маю величезний сумнів, що вся ця така вкрай необхідна допомога потрапить на фронт, а не буде розкрадена с метою перепродажу меткими бізнесменами в генеральських погонах з міністерства оборони.
    Допомогу потрібно передавати безпосередньо командирам батальйонів на передову.


    Ім’я:: Вячеслав Місто:: Николаев
    31.08.2014 21:49
    Всё, необходимое включая и недешовые электронные приборы. Спасибо! Жаль нет, именно, оружия, что стреляет, но этого, видно сенаторы просто не могли прислать. Хотя и это, видно, было непросто "выбить".


    Ім’я:: Петр Гризодубов Місто:: Боярка
    31.08.2014 20:23
    Украина будет сопротивлятся путинской агрессии изо всех сил. Нам, русскоговорящим, в Украине не нужна никакая защита от Путина. Но помощь США поможет сохранить тысячи жизней в Украине. Спасибо вам.


    Ім’я:: Одессей
    31.08.2014 18:55
    Пора, в добрый час!


    Ім’я:: ира Місто:: одесса
    31.08.2014 18:55
    верю в победу Украины....


    Ім’я:: Страны экономической Місто:: взаимопомощи
    31.08.2014 18:36
    "Чехия, Словакия и Венгрия не поддерживают введение дополнительных санкций против РФ ".
    Видимо соскучились по российским танкам.
    Мало вам советы наваляли в 60-х???
    Видимо хотите повторения???
    Так мы не против. Пусть Путин вводит войска в ваши страны, что бы напомнить вам, что являлись протекторам СССР и незаконно вышли из этого объединения.
    Он же четко сказал на днях :"Нашим партнерам следует помнить, что с нами связываться не нужно".
    Ждите!!! Скоро придет!!!!! Он очень любит марионеток. А еще больше - любит их наказывать.


    Ім’я:: Альбина Місто:: Запорожье
    31.08.2014 18:29
    Люди мира, всей нашей планеты! Вставайте, протестуйте - необходимо ОСТАНОВИТЬ кремлёвского упыря. Это может сделать человечество и впервые в истории своей волей предотвратить кровавую бойню в Европе (а возможно и в мире!,,,)


    Ім’я:: Анонімно
    31.08.2014 18:27
    Можна, подякувати шановному панові Обамі за велику допомогу.
    Але щось не хочеться.
    Бо соромно за США, що такою мізерною поміччу намагаються своє сумління заспокоїти.
    А в цей час загарбники вже застосовують авіацію і тактичні ракети.
    Навіть Китай в тридцяті роки отримував більше підтримки від Рузвельта. Тож хай Америка прокинеться раніше нового Перл-Харбора.