середа, 25 травня 2016

  Актуально / Україна

  На Україну чекає дефолт через гроші Путіна, які отримав Янукович - Moody's

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА Європа обирає між грошима Росії та власними принципами - західні ЗМІ

  Європа сподівається, що "угода з Росією може замінити інвестиції в оборону та притомну стратегію стримування".

  Наступного року на Україну може чекати дефолт через невиконання забов'язань по викупленим Росією у грудні 2013-го року українським євробондам загальною вартістю у 3 мільярди доларів. Про це повідомляє видання "Financial Times" з посиланням на дані рейтингової агенції Moody's.

  Відповідно до забов'язань України перед Росією, остання може вимагати негайного повернення грошей, що у свою чергу може викликати ширший дефолт за усіма міжнародними боргами країни - попереджають у Moody's.

  У агенції відзначають, що через значне скорочення економіки України та слабкий курс національної грошової одиниці, співвідношення зовнішнього боргу до ВВП України може сягнути 66 відсотків вже цього року. Це перевищить граничну межу у 60 відсотків, яка була встановлена при продажі євробондів Москві попередньою владою України.

  Очікується, що Україна повідомить, що співвідношення боргу до ВВП сягнуло 66 відсотків вже 29 січня, коли опублікує попередні дані щодо стану економіки у четвертому кварталі 2014-го року. Тоді ж Москва зможе вимагати негайної виплати за євробондами.

  В агенції Moody's висловили думку, що ширший дефолт не відверне навіть виплата Росії з боку України за підтримки західних кредиторів.

  Доповідь Moody's натягає, що дефолт можуть відвернути лише поступки з боку Москви.

  Дивіться також : Україна більше не пріоритет для Обами - президент "Дому Свободи"

  Україна більше не пріоритет для Обами - президент "Дому Свободи"i
  X
  09.10.2014
  Чесно та прозоро проведені вибори у жовтні допоможуть українській справі у Вашингтоні.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: МММ Місто:: Україна
  10.10.2014 10:15
  Емоціями можна замінити відсутність їжі та озброєнь у АТО, а міжнародні борги треба віддавати! І ніякі емоції цього не зроблять, можуть лише зашкодити


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  09.10.2014 22:44
  "спасибо жителям донбасса...".ще довго україні буде вилазити боком госпідарювання хама.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  09.10.2014 21:17
  нехай путін там у януковича гроші і забере або віддасть нам януковича а ми подумаємо що за нього дати.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  24.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.