п'ятниця, 27 травня 2016

  Актуально / США

  На розгляді в Конгресі знаходиться програма з лендлізу для України

  У разі, якщо законопроект буде ухвалено, то Україна зможе отримати зброю, боєприпаси та спорядження.

  Конгресмен Майкл Берджес: Україні потрібна зброяi
  X
  16.11.2014
  Сполучені Штати, за словами конгресмена, зроблять усе можливе, щоб допомогти Україні.
  Конгресмен Майкл Берджес: Україні потрібна зброя

  На слуханням виступив конгресмен від Республіканської партії Майкл Берджес. Він заявив, що вибори, незважаючи на усю складність ситуації в Україні, відбулися і українці продемонстрували, що їх майбутнє пов’язано з Заходом.

  "Українці хочуть жити в об’єднаній, незалежній, стабільній і процвітаючій демократії. І без сумніву, війна на Донбасі ускладнює реформаторські зусилля. Російська агресія зробила Україну більш об’єднаною, більш демократичною і, що іронічно, більш прозахідною. Результати останніх виборів це підтвердили", - заявив конгресмен Майкл Берджес.

  Конгресмен вважає, що в Україні настав найкращий момент для консолідації демократичних цінностей і нова влада має скористатися цим моментом для добробуту країни. Сполучені Штати, за його словами, зроблять усе можливе, щоб допомогти Україні.

  "Ми, Конгрес як інституція, стоїмо на позиції солідарності з Україною. Сполучені Штати вже надали фінансову та матеріальну допомогу Україні, але беручи до уваги постійну агресію і брак поваги до мирного плану, який Росія демонструє у ставленні до українського народу, насправді Україна потребує більше ніж просто грошей. Україні потрібна зброя, боєприпаси, бронежилети і засоби зв’язку. Я подав законопроект H.R. 5315, який створює програму з ленд-лізу та дозволяє Президентові США передати певну зброю та устаткування Україні. Безперечно, що фінансова допомога важливі, так само важливі зброя та боєприпаси, щоб відбити російські війська, які вторглися до суверенної країни", - додав Майкл Берджес.

  У разі, якщо законопроект буде ухвалено, то Україна зможе отримати протитанкову зброю і боєприпаси, протиповітряну зброю, стрілецьку зброю, у тому числі пістолети, штурмові гвинтівки, гранатомети, кулемети, снайперські гвинтівки, тощо. Багатоцільові автомобілі, човни, бронежилети, системи управління вогнем, далекоміри. Устаткування для виявлення та знешкодження саморобних вибухових пристроїв, системи хімічного, біологічного та радіаційного захисту.

   

  Дивіться також: Росія зробила Радбез ООН недієздатним?

  Росія зробила Радбез ООН недієздатним?i
  X
  13.11.2014
  Рада Безпеки ООН закликає до посилення тиску на Росію через її небажання припинити вогонь і дотримуватися мінських домовленостей.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Sergiy Місто:: Toronto
  17.11.2014 02:24
  Too late, dears.... too late....


  Ім’я:: Ninja
  17.11.2014 00:55
  Война на Донбасе? Правительство Украины так не считает. В стране до сих пор не введено военное положение,потому что это не выгодно правительству! Тогда скажите пожалуйста на каком основании президент подписал указ о принудительной депортации украинских граждан с этих территорий и лишил их всех средств к существованию. Такой власти нельзя доверять ни в каких вопросах. Геноцид против своего собственного народа!


  Ім’я:: Ли
  17.11.2014 00:26
  Что бы там не говорили историки, но именно лендлиз сломал хребет Гитлеру, а теперь сломает его и Путлеру! Одно плохо, что если бы Америка во время Второй мировой так же долго это решала, то Гитлер дошел бы до Урала! Политики США, не такого уж и далекого прошлого, были более решительны и быстры в принятии правильных решений, чем сегодняшние! Быстрое решение этого вопроса позволит остановить российскую агрессию против Украины! Ведь ее агрессия питается только тем обстоятельством, что им не придется платить слишком высокую цену! Если бы Путлер знал, что потеряет в боях почти всю свою авиацию, большую половину танков и мобильной артиллерии, реактивных установок и 250-350 тыс. своих солдат, а в результате не продвинулся бы даже и до административных границ Луганской и Донецкой областей, то он бы быстро пошел на попятную!

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви