понеділок, 30 травня 2016

  Актуально / США

  Палата представників ухвалила резолюцію з осудом дій Росії

  Матеріали за темою

  МУЛЬТИМЕДІА На розгляді в Конгресі знаходиться програма з лендлізу для України

  У разі, якщо законопроект буде ухвалено, то Україна зможе отримати зброю, боєприпаси та спорядження.

  Відео На розгляд Палати представників Конгресу США внесено законопроект щодо України

  Законопроект передбачає надання Україні додаткової допомоги і введення додаткових санкцій проти Росії - автор законопроекту Марсі Каптур.

  Відео У Конгресі лобіюють прийняття законопроекту про надання Україні зброї

  У Конгресі розпочалася кампанія щодо прийняття законопроекту «Акту на підтримку свободи України», що містить надання Україні військової та фінансової допомоги, а також санкції проти російських компаній та осіб.

  Палата представників Конгресу США більшістю в 411 голосів проти 10 ухвалила резолюцію під номером 758, яка засуджує найжорсткішим чином дії Російської Федерації під керівництвом президента Володимира Путіна, який веде політику агресії проти сусідніх країн, спрямовану на політичне та економічне домінування. Її автор - конгресмен-республіканець від штату Іллинойс Адам Кінзінґер.

  Цією резолюцією Палата представників підтримує зусилля президента Порошенка і українського народу в утвердженні миру, що включає повне виведення російських військ зі своєї території, повний контроль над кордоном, роззброєння сепаратистів і бойовиків, обмеження можливостей Російської Федерації використовувати енергетичний експорт і торговельні бар'єри в якості зброї, припинення втручання Російської федерації у внутрішні справи України.

  Ця резолюція засуджує політичну, економічну і військову агресію Російської Федерації проти України, Грузії та Молдови, порушення їх суверенітету, незалежності та територіальної цілісності. У ній йдеться про те, що агресія Росії в Україні є порушенням Статуту ООН і Будапештського Меморандуму, а також представляє загрозу міжнародному миру.

  Резолюція закликає Російську Федерацію припинити незаконну анексію Криму, підтримку сепаратистам і вивести військові сили з цього регіону. А також -вивести свої військові сили з України, Грузії та Молдови, припинити підтримку їх сепаратистів і порушувати вересневий договір про припинення вогню.

  Палата представників закликає президента США надати українському урядові необхідне озброєння для захисту, послуги і розвідувальні дані. І закликає НАТО припинити всю військову співпрацю з Росією. А також - закликає президента США співпрацювати з союзниками для того, щоб нелегальна анексія Криму не визнавалася, ввести додаткові санкції проти Російської Федерації та її керівництва.


  Палата представників закликає президента в консультації з Конгресом переглянути військову готовність США і НАТО; закликає Україну та ЄС та інші європейські країни підтримати диверсифікацію джерел енергії, а президента США і Державний департамент розробити стратегію протистояння російській пропаганді.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Артур
  05.12.2014 12:20
  Всё правда 411 на 10. https://www.congress.gov/bill/113th-congress/house-resolution/758/actions


  Ім’я:: Алексей Місто:: Моск.обл.
  05.12.2014 08:06
  Дайте ссылку на авторитетный первоисточник. Нашел эту информацию только в желтой прессе. Надеюсь, "Голос амерки" - не желтая пресса? Или желтая?


  Ім’я:: Marek Dulic
  04.12.2014 23:07
  Не вижу никакого принятия.
  https://www.congress.gov/bill/113th-congress/house-resolution/758

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви